خبرها

فیلمهای آخر هفته سیما

weekend

شبکه‌های مختلف سیما برای آخر هفته فیلم و سریالهای بسیاری را برای پخش از تلویزیون در نظر گرفته‌اند.

به گزارش B3dArt ,فیلم‌های سینمایی، تلویزیونی و انیمیشن «روشنایی حقیقی»، «خط ساغر»، «رویای رابرت کوچولو»، «نقطه آغاز»، «بن ویل»، «بازی مرگبار»، «آبروی از دست رفته آقای صادقی»، «انتهای بزرگراه»، «فوتبالیست‌ها»، «اژدهای پیت»، «طوفان سفید»، «چراغ گمشده»، «ماهی استثنایی»، «لبه تاریکی»، «طناب اعدام»، «فوتبال شائولین»، «تسخیر ناپذیران»، «درهم و برهم»، «استرداد»، «اسب آبی» و «بیلی باتگیت» پنجشنبه و جمعه 20و 21 خرداد ماه از شبکه‌های سیما روی آنتن می‌رود.

شبکه یک سیما
فیلم تلویزیونی «روشنایی حقیقی» به کارگردانی مجید سروینی، جمعه 21 خرداد ماه ساعت 16:00 از شبکه یک سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان فیلم با بازی مهرداد ضیایی، شیوا ابراهیمی، حسین شمس و حسن رستمانی آمده است: کمال و رحیم، دو برادری هستند که سال‌هاست با هم اختلاف دارند، اما فرزندان آنها برای برگزاری یک مسابقه قرآنی، دوستی صمیمی با هم برقرار می‌کنند که همین دوستی باعث ماجراهای بین این دو برادر می‌شود.

شبکه دو سیما
فیلم تلویزیونی «خط ساغر» به کارگردانی سعید پورشعبانی، پنجشنبه 20 خرداد ماه ساعت 8 صبح از شبکه دو سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی علی‌اصغر هندی، رضا مولایی، سمیرا حسینی، شهرام عبدلی، فرحناز منافی‌ظاهر، محسن تیما و مرتضی تحصیلی آمده است: پدر رحمت برای پسر بزرگش حشمت مغازه‌ای خریده است تا به کار فروش سفال بپردازد و در مقابل بدهی و گرفتاری طلبکاران امان او را بریده است. حشمت که قرار است از فروش سفال به پدرش بابت بدهی هم کمک کند با بدجنسی خود و همسرش از این کار طفره می‌رود. رحمت نیز که یکه و تنها در کارگاه سفالگری است تصمیم می‌گیرد نظر پدرش را که قصد فروش کارگاه را دارد عوض کند و خودش در کنار زنی که از دانشگاه شاگرد پدرش بوده است و اکنون زنی بیوه است، با کمک صاحبان دیگر کارگاه‌های سفالگری یک کوره صنعتی بسازند. و سفال‌های بهینه و بهتری را عرضه کنند. و در پایان رحمت نیز با آن زمان با آن زن همکارش ازدواج می‌کند.

فیلم سینمایی «رویای رابرت کوچولو» به کارگردانی آرماندز زوربولیس، جمعه 21 خرداد ماه ساعت 08:00 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان این فیلم با بازی گوستاو ویلسون، یوریس یاگارس و یوا آوا آمده است: خانواده آبوسینس قادر به پرداخت اقساط وام مسکن خود نمی‌باشند و درنتیجه بانک خانه‌شان را مصادره می‌کند. دو فرزند خانواده در صدد کمک به پدر و مادرشان می‌باشند که رابی بر اساس خشم خود و فکر اینکه چه کند تا خانه‌شان را مجدداً به دست آورد در خواب به همراه خواهرش به بانک دستبرد می زند ولی آنها اسکناس‌های تقلبی در بانک پیدا می‌کنند و پلیس متوجه کلاهبرداری بانکدارها و چاپ اسکناس تقلبی می‌شود و سر انجام با دستگیری آنها و تشویق رابی و خواهرش او از خواب بیدار می‌شود، پدر رابی نیز پس از از دست دادن خانه، در مزرعه‌ای پیش پدربزرگ زندگی می‌کند.

فیلم تلویزیونی «نقطه آغاز» به کارگردانی علی عطشانی، جمعه 21 خرداد ماه ساعت 17:30 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

داستان این فیلم ماجرایی است که با فوت شدن استاد آقامیرزا منبت کاری در اصفهان رخ می‌دهد. با فوت استاد، اختلافی بین وارثان به وجود می‌آید. آنان در پی راه اندازی دوباره کارگاه هستند که وارثان جدیدی از راه می‌رسند و ماجراهای مختلفی اتفاق می افتد.

مهدی سلوکی، مهدی فقیه، مهران رجبی، محمدعلی میاندار در فیلم تلویزیونی «نقطه آغاز» ایفای نقش کرده‌اند.

فیلم سینمایی «بن ویل» به کارگردانی کریستوفران رولی، جمعه 21 خرداد ماه ساعت 23:00 از شبکه دو سیما پخش خواهد شد.

در خلاصه داستان این فیلم با بازی جسیکا لانگ، بروس نیوبولد، لارا پارک و کریستین مری جانسون آمده است: ارولا به تازگی همسر خود را از دست داده است. همسر وی به بیماری سیاه زخم دچار بوده است که به دلیل سرسختی این بیماری و مسری بودن آن، جسد او را می‌سوزانند. ارولا همسر دوم جو بوده که حالا پس از فوت جو و پیدا نشدن وصیت نامه جدید مجبور هستند به وصیت نامه قدیمی مربوط به 20 سال پیش عمل کنند. دختر جو به ارولا اعلام می‌کند در صورتی که خاکستر بدن جورا به محل زندگی او ببرد و در کنار قبر مادرش دفن شود در این صورت …

شبکه سه سیما
فیلم سینمایی «بازی مرگبار» به کارگردانی جرج ایساک، جمعه 21 خرداد ماه ساعت 00:00 از شبکه سه سیما پخش می‌شود

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: جیمز رایلی سارقی است که در جریان یک سرقت برادر خود را از دست داده است. او از طرف یک افسر پلیس فاسد و یک تبهکار حرفه‌ای پلیس فاسد پسر تبهکار را گروگان می‌گیرد و از او می‌خواهد که یک گاو صندوق را مورد دستبرد قرار دهد. تبهکار هم از جیمز رایلی می‌خواهد که این سرقت را انجام دهد. جیمز سرقت را انجام می‌دهد ولی در می‌یابد که آن دو قصد کشتن او را دارند و …

گابریل بیرنه، رافوس سی ول، توبی استِفنز، کریستوفر آدامسون و مارک بَد هام در فیلم سینمایی «بازی مرگبار»  نقش آفرینی کرده‌اند.

فیلم تلویزیونی «آبروی از دست رفته آقای صادقی»‌ به کارگردانی آیدا پناهنده، جمعه 21 خرداد ماه ساعت 10:00 از شبکه سه سیما پخش می‌شود.

داستان این فیلم با بازی بیژن امکانیان، نازگل نادریان و رضا بهبودی مربوط به تصمیم و تردیدهای آقای صادقی است که برای گریختن از موقعیت دشواری که با آن روبه رو است اشتباهی کوچک می‌کند که زندگی خود و اطرافیانش را تحت تأثیر قرار می‌دهد.

شبکه چهار سیما
فیلم تلویزیونی «انتهای بزرگراه» به کارگردانی فرزاد مؤتمن، پنجشنبه 20 خرداد ماه ساعت 22 از شبکه چهار روی آنتن می‌رود.

داستان فیلم با نقش آفرینی شبنم قلی خانی، اشکان خطیبی در مورد قراری است که امروز ساعت 5 عصر رضا لواسانی و ترگل شهشهانی به عقد هم در آیند اما هومن پسر عمو و خواستگار سابق ترگل می‌خواهد به هر نحوی که شده مانع این ازدواج شود. او با همدستی شراره که برای درمان بیماری مادرش به پول نیاز دارد و مارتا هوکاسیان که در نقش یک فالگیر ظاهر می‌شود درصدد اجرای نقشه‌ای است اما در نهایت تقدیر چنین است که رضا و ترگل به عقد هم درآیند و از هومن کاری ساخته نیست.

شبکه پنج سیما
فیلم سینمایی «فوتبالیست‌ها» به کارگردانی ایزاما ایماکاکا، پنجشنبه20 خرداد ماه ساعت 09:00 از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

داستان در مورد مسابقات تدارکی منتخب اروپا است که در اروپا برگزار می‌شود.

فیلم سینمایی «اژدهای پیت» به کارگردانی دان چفی، جمعه 21 خرداد ماه ساعت 09:00 از شبکه پنج سیما پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی هلن ردی، جیم دالا، میکی رونی و رد باتونز آمده است که: خانواده گوگان که یک پسر بچه به نام پیت را خریده‌اند تا کارهای منزلشان را انجام دهد، اکنون به دنبال این پسر بچه هستند که از خانه آنها فرار کرده است. پیت با کمک یک اژدهای کارتونی از خانه گوگان ها فرار کرده که توانایی پنهان شدن از دید عموم را دارد. پیت به همراه اژدها وارد شهری با نام عجیب پاساماکوآدی می‌شوند. شهری که از نظر شهردارش همیشه آرام و بی سرو صداست اما …

فیلم سینمایی «طوفان سفید» به کارگردانی بنی چن، جمعه 21 خرداد ماه ساعت 13:30 از شبکه پنج پخش می‌شود.

در خلاصه داستان فیلم با بازی چینگ ون لاو، لوئیس کو و نیک چیونگ آمده است: سه دوست به نام‌های مو و چائو و وین، پلیس مبارزه با مواد مخدر در هنگ کنگ هستند. چائو که همسرش پا به ماه است و از او بسیار گله مند است از مو می‌خواهد که استعفایش را بپذیرد ولی مو نمی‌پذیرد آنها قرار است در تایلند با قاچاقچی بزرگ شرق آسیا به نام هشت چهره روبرو شوند. چائو که خیلی ترسیده طی تماس تلفنی به هشت چهره اطلاع می‌دهد که معامله مواد کنسل شده است و در نتیجه ماموریتشان با شکست مواجه می‌شود و مو مجبور می‌شود که …

شبکه کودک
انیمیشن سینمایی «چراغ گمشده» به کارگردانی باب هچ‌کاک، پنجشنبه 20 خرداد ماه ساعت 21:00 از شبکـه کودک پخش خواهد شد.

داستان از این قرار است که: اسکروچ به دنبال یک چراغ جادویی می‌گردد که غول چراغ در آن زندگی می‌کند، ولی یک موجود شرور به نام برلوت نیز به دنبال او است…

شبکه نمایش
فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «ماهی استثنایی»، «لبه تاریکی»، «طناب اعدام»، «فوتبال شائولین» و «تسخیر ناپذیران» پنجشنبه 20 خرداد ماه ساعت 11،15،17،21 و 23 از شبکه نمایش روی آنتن می‌رود.

فیلم‌های سینمایی و تلویزیونی «فوتبال شائولین»، «درهم و برهم»، «استرداد»، «اسب آبی» و «بیلی باتگیت» جمعه 21 خرداد ماه ساعت 11، 15،17،21 و 23 از شبکه نمایش پخش می‌شود.

تسنيم

 

عضویت در کانال رسمی تلگرام 

B3dart

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن