صفحه اصلی خبرها «راهبندان» تیرماه مقابل دوربین

«راهبندان» تیرماه مقابل دوربین

حجت قاسم زاده اصل

فیلم سینمایی «راهبندان» با دریافت پروانه ساخت اوایل تابستان مقابل دوربین می رود.


به گزارش هنرانه ، به نقل از بانی فیلم، با اتمام نگارش فیلمنامه فیلم سینمایی «راهبندان» به نویسندگی و کارگردانی حجت قاسم زاده اصل، پیش تولید این فیلم پس از دریافت پروانه ساخت بزودی آغاز خواهد شد.
قاسم زاده اصل درباره اولین تجربه کارگردانی در سینما و وضعیت حال حاضر این فیلم به بانی فیلم گفت: «متأسفانه باز هم زمان پخش سریال جدیدم («تاریکی شب، روشنایی روز») به تعویق افتاد و طبق آخرین صحبتی که با مدیران داشتم اعلام کردند این مجموعه بهمن ماه امسال روی آنتن می رود. با این حال و با توجه به شرایطی که این روزها بر تلویزیون حاکم است تصمیم گرفتم تا بهبود یافتن اوضاع مقداری از این مدیوم فاصله بگیرم و اولین فیلم سینمایی ام را مقابل دوربین ببرم. «راهبندان» عنوان فیلمی است که قصد دارم آن را مقابل دوربین ببرم. فیلمنامه ای که نگارش آن به تازگی به پایان رسیده و هفته آینده نیز برای دریافت پروانه ساخت درخواست می دهم. در صورتی که پروانه ساخت تا ماه آینده صادر شود این فیلم از تیرماه امسال وارد مرحله پیش تولید خواهد شد».
وی افزود: «فیلمبرداری به طور کامل در تهران انجام می شود و درباره اینکه فیلم به طور قطع در جشنواره سی و هفتم فیلم فجر به نمایش درآید هنوز تصمیم نگرفته ایم».
قاسم زاده در پایان درباره داستان و حال و هوای «راهبندان» نیز گفت: «این فیلم با مضمونی اجتماعی پنج داستان موازی را به طور همزمان روایت می کند. پیش تر در آثاری مانند «قصه ها و واقعیت ها»، «یک داستان کوتاه و چند داستان دیگر» و البته سریال «یادآوری» این تجربه را داشتم که چند داستان همزمان را برای مخاطب روایت کنم و خوشبختانه تمامی این آثار با استقبال خوبی از سوی مخاطبان مواجه شد».
حجت قاسم زاده اصل در کارنامه خود ساخت چندین تله فیلم و سریال را دارد. وی همچنین نگارش فیلم های سینمایی «قتل آنلاین» و «احضارشدگان» را نیز برعهده داشته است.

بارگذاری بیشتر در خبرها
avatar

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  اشتراک در  
اطلاع از