صفحه اصلی خبرها رونمایی از فیلم فراموشی در سینما تک

رونمایی از فیلم فراموشی در سینما تک

cinema02

cinema02

رونمایی از فیلم فراموشی  در سینما تک فدک اردبیل

همزمان با افتتاح سینما تک در مجتمع فرهنگی و هنری فدک اردبیل ، رونمای از تولیدات انجمن سینمای جوانان استان اردبیل آغاز شد .

 

 

میردولت موسوی ؛ مدیر انجمن سینمای جوانان استان اردبیل در این خصوص گفت : به منظور حمایت از فیلمسازان جوان و ترویج فرهنگ دیدن و تقویت بصری مخاطبان و تربیت نیروی حرفه ای برای فیلم دیدن ، نقد کردن فیلم کوتاه در فیلمسازان و هنرجویان ،  از روز افتتاح سینما تک فدک و در روزهای سه شنبه از ساعت  18 تا ۲۰ با رونمایی و یا اکران آثار تولیدی فیلمسازان استان ، به  نقد و بررسی این آثار خواهیم پرداخت .

 

این کار علاوه بر گرد هم آیی هفتگی فیلمسازان در یک جمع دوستانه ، باعث دیده شدن و نقد آثار آنها شده ، ضمن به چالش کشیدن فیلمساز و گوشزد کردن نقاط ضعف و قوت فیلم می توان او را به سوی تولیدات بهتر هدایت نمود .

cinema01

 

اولین فیلم رونمایی شده در سینما تک ، فیلم مرگ خوش ساخته سید ابراهیم جوادخانی  محصول انجمن سینمای جوانان اردبیل بود ، در جلسه بعدی فیلم تاکسی سفید ساخته امین موسوی و حسین درازی اکران و مورد نقد و بررسی قرار گرفت . مدیر انجمن سینمای جوانان استان اردبیل ضمن تقدیر و تشکر از مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل و علی الخصوص معاونت هنری در خصوص ایجاد و راه اندازی سینما تک فدک  ادامه داد :

روز سه شنبه ۲۴ شهریور ماه ، از فیلم فراموشی ساخته حمید عزیزی ، محصول انجمن سینمای جوانان استان اردبیل و مرکز علمی و کاربردی خبر اردبیل رونمایی شد . در این مراسم که با استقبال بی نظیر علاقمندان مواجه شد ، پس از رونمایی از فیلم و اکران آن ، فیلم فوق توسط مخاطبان مورد نقد و بررسی قرار گرفت . سید ابراهیم جوادخانی بعنوان کارشناس در این جلسه حضور داشت  و با توجه به تعداد زیاد مخاطبان و نبودن صندلی خالی در سالن در موقع اکران ،  فیلم پس از نقد و بررسی مجددا برای کسانی که موفق به تماشای آن موقع رونمایی نشده بودند ، اکران گردید .

cinema03

 

عوامل تولید این فیلم عبارت بودند از :

نویسنده و کارگردان : حمید عزیزی / نور و تصویر : مرتضی عدلی / تدوین : یلدا عدلی ، حمید عزیزی / صداگذاری : وفا ابریشمی / چهره پرداز : لیلا کرامتی ، رحیم پرواسی / صدا بردار : حمید عزیزی / دستیار تصویر : رامین فرزانه / بازیگران : لیلا نوروزی ، سید اصغر سعادت ، فریبا مهرزاد ، توران قربانی صادق

میردولت موسوی در پایان از تمام فیلمسازان استان خواست که در صورت تمایل برای رونمایی ، اکران و نقد و بررسی فیلم خود در سینما تک ، می توانند آثار خود را برای بازبینی و تائید شورای بازبینی به انجمن سینمای جوانان استان اردبیل واقع در چهارراه باغمیشه ، روبروی مسجد باغمیشه تحویل دهند .

گزارش : سعیده عدلی

 

بارگذاری بیشتر در خبرها
avatar

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  اشتراک در  
اطلاع از