خبرهاصفحه اصلی

با عکس بازیگر، اسپانسر برای فیلمی که ساخته نمی شود جذب می کنند!

نیما شاهرخ شاهی این روزها فیلم های «کاتیوشا» و «داش آکل» را روی پرده سینماها دارد. این در حالی است که آخرین حضور این بازیگر در تلویزیون بازی در سریال «بیمار استاندارد» در سال ۹۵ بود که پس از آن در هیچ سریالی حضور نداشته است و بیشتر تمرکز این بازیگر در سینما یا فیلم های نمایش خانگی بوده است.


به گزارش هنرانه ، وی در گفت و گو با بانی فیلم درباره فعالیت های اخیرش عنوان کرد: قرار است به زودی در یک سریال بازی کنم که هنوز وارد مرحله تولید نشده و به تازگی حضورم در آن قطعی شده و فیلم «تخت گاز» را هم در نوبت اکران دارم. البته یکی دو فیلم دیگری هم هست که هنوز به نمایش درنیامده است.
وی ادامه داد: یکی دو سالی است که سریال کار نکردم. البته برای من فقط کار خوب مهم است و سینمایی و تلویزیونی بودن آن چندان فرقی ندارد. خوشبختانه در این مدت بیشتر شرایط مهیا شد تا در فیلم های سینمایی بیشتر فعالیت کنم. البته بعضی وقت ها کارهایی که بازی می کنم، همزمان پخش می شوند و یا مدتها طول می کشد تا پخش و یا اکران شوند. وگرنه خداروشکر کم کار نیستم و پیشنهاد بازی دارم. البته شنیده ام که برخی از همکاران از کم شدن پیشنهادات گله مندند. گرچه فکر می کنم اغلب بازیگران ترجیح می دهند که سر کاری بروند که آن تهیه کننده بتواند به تعهداتش عمل کند. شاید دلیل کم کاری برخی از دوستان همین است. چون همانطور که می دانید، پس دستمزدها و پرداختشان هم در برخی کارها معضل شده است. البته فقط تعدادی از دوستان تهیه کننده هستند که به تعهداتشان عمل نمی کنند که من هم سعی می کنم با آنها همکاری نکنم.
وی همچنین افزود: متاسفانه برخی از تهیه کنندگان هم با دستمزدها و ارقام چند سال قبل کار می کنند و پیشنهاد مالی که به بازیگر می دهند، با توجه به تورم و گران شدن همه چیز چندان پیشنهاد منطقی نیست. ضمن اینکه در کنار عمل نکردن به تعهدات در برخی پروژه ها به تازگی پیشنهادات عجیبی به عنوان دستمزد دریافت می کنیم. اینکه دوستان به جای دستمزد پیشنهاد می کنند سهام بدهند!
بنابراین با چنین شرایطی که یا دستمزدها مطابق شرایط روز نیست و یا به تعهدات عمل نمی شود، بازیگر ترجیح می دهد که کمتر بازی کند و برخی پیشنهادات را نپذیرد. البته باید این نکته را عنوان کنم که تهیه کنندگان قدیمی که سالهاست فعالیت می کنند، خوش قول هستند و مسائلی که من بیان کردم، مربوط به تهیه کنندگان تازه کار است. تهیه کنندگانی که بیشتر سرمایه گذارند تا تهیه کننده. فکر می کنم برخی از این دوستان از همان ابتدا یاد می گیرند که چطور پول آدمها را ندهند.
شاهرخ شاهی همچنین درباره اتفاقات اخیری که برای برخی بازیگران می افتد، هم بیان کرد: اخیرا مد شده که برخی دوستان می آیند و با بازیگر قرارداد می بندندو از آن بازیگر عکس می گیرند و در فضای مجازی قرار می دهند و از آن طریق اسپانسر جذب می کنند. البته که کار هیچ وقت شروع نمی شود! به نوعی از این طریق کلاهبرداری می کنند. یعنی با بازیگر قرارداد می بندند اما پولی پرداخت نمی کنند و از اسامی آن بازیگران برای کلاهبرداری کردن استفاده می کنند. این هم از آن معضلاتی است که بازیگر با آن روبرو می شود. به همین دلیل اصولا حال آدمها این روزها خوب نیست.
این بازیگر درباره اینکه به تازگی بازیگرها وارد مقوله اجرا هم شده اند، توضیح داد: بله من هم دیده ام که برخی از دوستان و همکارانمان کار اجرا هم انجام می دهند. من هم پیشنهاد اجرا داشتم اما نپذیرفتم. چون اصولا به اجرا فکر نمی کنم. شاید برنامه خاصی باشد و در زمان مناسبی من هم اجرا را تجربه کنم.

بانی فیلم

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن