صفحه اصلی خبرها سومین نمایشگاه «لعل خاموش» برپا می‌شود

سومین نمایشگاه «لعل خاموش» برپا می‌شود

سومین نمایشگاه از مجموعه نمایشگاه‌های «لعل خاموش» روز جمعه در گالری ایده پارسی افتتاح می‌شود.

 به گزارش هنرانه ,سومین نمایشگاه از مجموعه نمایشگاه‌های «لعل خاموش» روز جمعه 21 مهرماه 1396 در گالری ایده پارسی افتتاح می‌شود. در این نمایشگاه 14 اثر جدید از هنرمندان معاصر در زمینه نقاشی‌خط به نمایش در می‌آید.

هنرمندان این نمایشگاه عبارتند از:
محیا طلوع کیان، پیمان پیروی، رضا تقی پور، مرتضی شمیسا، الهام اسماعیلی، امیرحسین جباری، امیرحسین فراهانی، هانی شرار، روح‌الله حسین‌زاده، فرناز جهان بین، امیر کبیرنژاد، مهناز جبری، وحید ولی محمدی، پیمان ایروانی و گردآوری مجموعه توسط امیرحسین جباری انجام شده است.
«لعل خاموش» مجموعه نمایشگاه‌هایی است که گالری ایده پارسی از سال 1393 آن را پایه گذاری کرده است. هدف از برگزاری این مجموعه نمایشگاه‌ها ارائه آثار در زمینه خوشنویسی و نقاشی‌خط بود. در سال 1394 اولین نمایشگاه در زمینه خوشنویسی سنتی با آثاری از اساتید و پیشکسوتان و دومین آن در در زمینه نقاشی‌خط با حضور اساتید و معرفی هنرمندان خلاق و صاحب سبک برگزار شد.
افتتاحیه این نمایشگاه با حضور اساتید بنام خوشنویسی و نقاشی‌خط برگزار خواهد شد و در حاشیه این افتتاحیه کارگاه نقاشی‌خط برگزار می‌شود.
خاطرنشان می‌شود؛ لعل خاموش سوم روز جمعه21 مهرماه 1396 ساعت 16 افتتاح خواهد شد و تا روز 26 مهرماه پذیرای علاقه مندان خواهد بود.
سینماخبر
honaraneh telegram
بارگذاری بیشتر در خبرها

پاسخ دهید

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  اشتراک در  
اطلاع از