صفحه اصلی خبرها سومین نمایشگاه «لعل خاموش» برپا می‌شود

سومین نمایشگاه «لعل خاموش» برپا می‌شود

452

سومین نمایشگاه از مجموعه نمایشگاه‌های «لعل خاموش» روز جمعه در گالری ایده پارسی افتتاح می‌شود.

 به گزارش هنرانه ,سومین نمایشگاه از مجموعه نمایشگاه‌های «لعل خاموش» روز جمعه ۲۱ مهرماه ۱۳۹۶ در گالری ایده پارسی افتتاح می‌شود. در این نمایشگاه ۱۴ اثر جدید از هنرمندان معاصر در زمینه نقاشی‌خط به نمایش در می‌آید.

هنرمندان این نمایشگاه عبارتند از:
محیا طلوع کیان، پیمان پیروی، رضا تقی پور، مرتضی شمیسا، الهام اسماعیلی، امیرحسین جباری، امیرحسین فراهانی، هانی شرار، روح‌الله حسین‌زاده، فرناز جهان بین، امیر کبیرنژاد، مهناز جبری، وحید ولی محمدی، پیمان ایروانی و گردآوری مجموعه توسط امیرحسین جباری انجام شده است.
«لعل خاموش» مجموعه نمایشگاه‌هایی است که گالری ایده پارسی از سال ۱۳۹۳ آن را پایه گذاری کرده است. هدف از برگزاری این مجموعه نمایشگاه‌ها ارائه آثار در زمینه خوشنویسی و نقاشی‌خط بود. در سال ۱۳۹۴ اولین نمایشگاه در زمینه خوشنویسی سنتی با آثاری از اساتید و پیشکسوتان و دومین آن در در زمینه نقاشی‌خط با حضور اساتید و معرفی هنرمندان خلاق و صاحب سبک برگزار شد.
افتتاحیه این نمایشگاه با حضور اساتید بنام خوشنویسی و نقاشی‌خط برگزار خواهد شد و در حاشیه این افتتاحیه کارگاه نقاشی‌خط برگزار می‌شود.
خاطرنشان می‌شود؛ لعل خاموش سوم روز جمعه۲۱ مهرماه ۱۳۹۶ ساعت ۱۶ افتتاح خواهد شد و تا روز ۲۶ مهرماه پذیرای علاقه مندان خواهد بود.
سینماخبر
honaraneh telegram
بارگذاری بیشتر در خبرها
avatar

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  اشتراک در  
اطلاع از