صفحه اصلی خبرها غلام مجموعه «شهرزاد»

غلام مجموعه «شهرزاد»

sharzad 1

sharzad 1

بازیگر مجموعه «شهرزاد» از کوتاه شدن نقش خود از ۱۸ قسمت به ۴ قسمت و فرازو نشیب های آن گفت.

به گزارش B3dArt ,محمدرضا آزادفر بازیگر مجموعه «شهرزاد»  در خصوص نقش خود بیان کرد: نقش غلام را داشتم که او فردی بود با اخلاق و چهره لوتی گری اما در باطن اینگونه نبود و همان تحلیلی که در شخصیتش وجود داشت مرا جذب  خودش کرد  و من آن را دوست داشتم. 

وی بابیان اینکه  متاسفانه  نقش غلام نصف ماند اظهار داشت: شخصیت غلام جزء ۱۰ نقش های اصلی مجموعه «شهرزاد»  بود که به نوبه خودش فراز و نشیب هایی داشت ، من ۱۳ قسمت اول را خواندم زیراکه مابقی هنوز نوشته نشده بود و قرار براین شد تا از قسمت هشتم تا ۲۶ یه ایفای نقش بپردازم اما در طول فیلم برداری این نقش کوتاه و کوتاه تر شد. 

آزاد فر افزود: همان اول که  فیلمنامه را خواندم از اینکه “غلام” برای خودش دچار شخصیت است خوشم آمد اما رفته رفته بخاطر کوتاه شدن آن تبدیل به یک تیپ شد و از آن فراز و نشیب‌ها خارج شد. 

وی درباره کوتاه شدن نقش خود عنوان کرد: کارگردان این مجموعه  علت این عمل را مشکل در زمان بندی کار دانست و بنا برگفته وی می‌بایست تمام متن‌های حشو و زائد را حذف می‌کردند تا زمان مجموعه «شهرزاد»  به لحاظ ساختاری درست شود. 

وی درباره زمان فیلم برداری این اثر بیان کرد: یک سری قبل از عید سال گذشته فیلم برداری کردیم و یک سری دیگر هم به تابستان سال ۹۴ موکول شد که در همین زمان فیلم برداری هم بود که نقش “غلام ” کوتاه شد. 

کارگردان نمایش «ظفرخوانی موش و گربه» درباره ادامه فعالیت خود در عرصه سینما تصریح کرد: فضا و تجربه خوبی بوده و به لحاظ مالی هم بهتر از تئاتر است زیراکه تئاتر به فضای نامتعارف به خصوص از لحاظ مالی سوق پیداکرده و هیچ کسی هم جوابگوی آن نیست. از طرفی هم بازی در همین قسمت اندک «شهرزاد» مصادف است با دریافتی سه نمایش که هرکدام سه ماه روی صحنه برود و ادامه کار در عرصه سینما هم بستگی به پیشنهادهای بعدی دارد زیراکه متن و نقش خوب برایم حائز اهمیت است.
منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

 

telegramb3dart

عضویت در کانال رسمی تلگرام 

B3dart

بارگذاری بیشتر در خبرها
avatar

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  اشتراک در  
اطلاع از