خبرها

ستاره اسکندری:سینمای ما امروز دچار فراز و نشیب های زیادی است

ستاره اسکندری معتقد است که مادر موجودی است که هیچ همتایی برای آن در دنیا وجود ندارد بنابراین باید از هر کار فرهنگی که موجب شود تا جایگاه مادر بالاتر رود استقبال کرد.

به گزارش روابط عمومی جشنواره فیلم و عکس مادر، ستاره اسکندری بازیگر سینما، تلویزیون و تئاتر درباره برگزاری جشنواره فیلم و عکس مادر گفت: برگزاری چنین جشنواره ای آنهم با تکریم از مقام والای مادر امر بسیار پسندیده ای است زیرا با وجود جشنواره های متعددی که در کشور برگزار می شود جای چنین جشنواره ای با موضوع مادر بصورت تخصصی خالی بود.

وی در ادامه افزود:مادر موجودی است که هیچ همتایی برای آن در دنیا وجود ندارد بنابراین باید از هر کار فرهنگی که موجب می شود تا جایگاه مادر بالاتر رود استقبال کرد.

وی همچنین گفت: این نوع جشنواره ها علاوه بر هدفی که دنبال می کنند کمک می کنند تا استعدادهای جوان کشف شوند. استعدادهایی که تنها در این نوع جشنواره ها می توانند هنر خود را نشان دهند.

اسکندری ادامه داد: البته در برگزاری چنین جشنواره هایی باید سیاست ها مشخص شده باشد تا آنجا که در دوره های بعدی برگزاری هم همان سیاست ها دنبال شود زیرا در یک جشنواره سیاست ها بسیار مهم هستند و باید مورد توجه قرار گیرند.

وی با بیان اینکه سینمای ما امروز دچار فراز و نشیب های زیادی است، گفت: اگر قرار است در انبوه جشنواره هایی که در کشور برگزار می شود جشنواره ای تحت عنوان جشنواره مادر داشته باشیم باید توجه داشت تا بصورت تخصصی آنرا برگزار کنیم.

اسکندری درباره انتخاب فاطمه گودرزی به عنوان دبیر این جشنواره نیز گفت: فاطمه گودرزی از بازیگران با اخلاق سینما و تلویزیون هستند که در نقش مادر آثار زیادی را از خود برجای گذاشته اند بنابراین انتخاب ایشان به عنوان دبیر این جشنواره انتخاب بسیار شایسته ای است.

وی درباره فیلم های سینمای ایران با موضوع مادر نیز گفت: در سینمای ایران فیلم های زیادی با موضوع مادر ساخته شده که مهمترین آن فیلم مادر به کارگردانی علی حاتمی است، ضمن اینکه هر کدام از کارگردان ها که با این موضوع فیلم ساختند از منظر و دید خود به مادر نگاه کرده اند.همه این فیلم ها در نوع خود حرف های زیادی برای گفتن دارند که دوباره دیدن آنها با جایگاه و موضوع مادر لذت بخش است.

«نخستین جشنواره فیلم و عکس مادر» به دبیری فاطمه گودرزی و با همراهی و حمایت پایگاه حمایت از فیلم کوتاه مستقل مردادماه در تهران برگزار می شود

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن