خبرها

صنف منشیان صحنه خانه سینما گرفتار یک چالش


به گزارش هنرانه ،   به نقل از بانی فیلم ، به نظر می رسد تعدادی از اعضای صنف منشیان صحنه خانه سینما به خاطر اختلاف امتداد یافته با رییس صنف، گرفتار چالش و دشواری شده اند. مواجهه ای که گویا برای حل اختلاف، به سازمان سینمایی و سپس خانه سینما هم کشیده شده، اما به دلایلی هنوز راه حلی برایش پیدا نشده است.

اما واقعاً این روزها در صنف منشیان صحنه خانه سینمای ایران در چه می گذرد. صنفی که بیش از ۷۰ عضو فعال دارد.

آرزو نیکپور، منشی صحنه سینمای ایران که سابقه فعالیت در فیلم هایی چون «چه کسی امیر را کشت»، «راه آبی ابریشم»، «کوچه بی نام» و «تیغ و ترمه» را در کارنامه دارد، درباره این چالش به نمایندگی از همکاران معترض خود می گوید: رییس صنف با برخوردهای سلیقه ای فضای آزاردهنده ای را ایجاد کرده است.

آرزو نیکپور به بانی فیلم گفت:«شکایتهایی مبنی بر عدم عضویت اعضای واجد شرایط  و برخوردهای سلیقه ای رئیس صنف منشیان صحنه خانم زینت رضا تسلیم هیات مدیره شده است. البته ما از مصاحبه تا بعد از تصمیم نهایی هیات مدیره محترم خانه سینما در این باره معذوریم و امیدواریم این مسئله به نتیجه برسد».

او ادامه داد:« متاسفانه به دلیل ایجاد جو رعب و وحشت و تهدید در صنف منشیان صحنه خانه سینمای ایران بسیاری از منشیان صحنه اخراج شده و واجد شرایط عضویت که شکایت خود را به خانه سینما تسلیم کرده اند و برخی از اعضای خانه سینما از مصاحبه و یا حتی گفت وگو در این باره اجتناب می کنند. با این وجود ما منشیان صحنه مطمئن هستیم هیات محترم مدیره جانب عدالت را در پیگیری این شکایتها رعایت می کند».

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن