صفحه اصلی خبرها درد دل صبا کمالی درباره شرایط امروز سینما و دنیای بازیگری

درد دل صبا کمالی درباره شرایط امروز سینما و دنیای بازیگری

30
honaraneh telegram

 

امروز از بازیگر ایده نمی‌خواهند و البته بازیگر هم ایده‌ای ندارد؛ چرا که اصلا دانشی ندارد تا ایده‌پردازی کند.

به گزارش هنرانه ,صبا کمالی بازیگر سینما و تلویزیون درباره معیار و ملاک جوانان تازه‌کار برای ورود به حیطه بازیگری گفت: خیلی خوب است که تنها داشته جوانان برای این حرفه در ابتدای کار علاقه است؛ ولی با شرایطی که حرفه ما امروز دارد، علاقه نمی‌تواند تنها ملاک باشد. متاسفانه ملاک اصلی این روزها پول است. کسی که پول دارد، می‌تواند در این حوزه کار کند؛ بین آن چیزی که باید باشد و آن چیزی که اتفاق می‌افتد زمین تا آسمان فاصله است و استعداد آخرین مسئله‌ای است که به آن توجه می‌شود. زمانی که انتخاب بازیگران براساس کسب دانش، تجربه، علاقه و استعداد باشد باارزش است اما در شرایط امروز، بازیگر در حد یک عروسک است. از بازیگر ایده نمی خواهند و آن بازیگر هم ایده‌ای ندارد، چرا که اصلا دانشی ندارد تا ایده‌پردازی کند.  

کمالی در خصوص دلیل گزیده‌کاری خود اظهار داشت: مشکل خاصی وجود ندارد و اگر مشکلی هم باشد، یک بحث کلی است و آن اینکه بسیاری از هنرمندان گرفتار عدم امنیت شغلی و بی عدالتی هستند.  

وی همچنین درباره ملاک خود برای انتخاب نقش در فیلم یا سریال اظهار داشت: آنچه برای من اولویت دارد کلیت متن و نقشی است که قرار است، بازی کنم. در مرحله بعد مسئله مالی و عوامل گروه است. اگر در گروه فیلمسازی آدم‌های درستکار و هنرمند وجود داشته باشند، بنده با افتخار و اشتیاق کامل با چنین گروهی کار خواهم کرد، در غیر این صورت وسواس به خرج می دهم.  

باشگاه خبرنگاران جوان

honaraneh telegram

 

بارگذاری بیشتر در خبرها
avatar

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  اشتراک در  
اطلاع از