صفحه اصلی خبرها واکنش چهره‌های سینمای انگلیسی به حمله تروریستی به لندن

واکنش چهره‌های سینمای انگلیسی به حمله تروریستی به لندن

473

جی .کی.رولینگ، ادگار رایت و بری لارسون از جمله چهره‌هایی هستند که پس از حمله تروریستی به لندن نسبت به آن واکنش نشان دادند.


به گزارش هنرانه , به نقل از اسکرین دیلی، به دنبال حمله تروریستی روی پل وست‌مینیستر لندن که به کشته شدن چهار نفر و مجروح شدن بیش از ۴۰ تن منجر شد، شماری از چهره‌های بین‌المللی صنعت فیلم بریتانیا این عمل را محکوم کردند و در رسانه‌های اجتماعی احساس‌شان را نسبت به آن و در همبستگی با مردم بیان کردند.
ویل پولتر بازیگر متولد لندن با انتشار پیامی در توییتر در این باره نوشت: همه فکرم با هر کسی است که الان در لندن است. اگر این پیام را می‌خوانید بدانید همه آرزویم این است که سلامت باشید و آسیبی ندیده باشید.
آشا باترفیلد دیگر چهره لندنی نیز در پیامی از مردم خواست تا در برابر نفرت و خشونت متحد بمانند. وی افزود: آن چیزی را که آنها می‌خواهند به آنها ندهید، به آنها نشان دهید ما بهتر و با هم هستیم.
بری لارسون بازیگر برنده اسکار برای فیلم «اتاق» نیز در پیامی حمایت خودش را از مردم اعلام کرد. وی نوشت: لندن، دوستت داریم.
هیلی استاینفیلد نیز چنین واکنشی نشان داد و نوشت: قلبم با توست لندن.
جی.کی.رولینگ خالق «هری پاتر» که نویسنده فیلمنامه «جانوران شگفت انگیز و زیستگاه آنها» بود، نوشت: یک پلیس برای حمایت از دموکراسی پارلمانی جانش را از دست داد. یک عضو پارلمان همه تلاشش را کرد تا جان او را نجات دهد. ما غمگینیم و با آن مبارزه می‌کنیم. این کشوری است که ما در آن زندگی می‌کنیم.
سم کلافلین بازیگر بریتانیایی در توییتر نوشت:  شوک زده‌ام و از اتفاقی که در لندن افتاده غمگینم . باید قوی بود. امن باشید و عشق را نشان دهید.
جاش گد بازیگر «دیو و دلبر» در رسانه اجتماعی نوشت: وحشت کردم و قلبم شکست. امیدوارم همه در امنیت باشید.
ادگار رایت کارگردان مطرح نوشت: همه فکرم با آنهایی است که از ماجرای وست مینیستر آسیب دیدند. لندن دوستت دارم.
سم هوگان بازیگر اسکاتلندی نوشت:  لندن در امنیت باشی…
لیلی کالینز بازیگر انگلیسی-آمریکایی نوشت: دلم با لندن است. از اتفاقی که افتاده خیلی غمگینم. یک عالم عشق و نور برای لندن از همیشه تا همیشه.
راب لووی بازیگر آمریکایی نیز از جمله چهره‌هایی بود که در واکنش به این اتفاق نوشت: لندن قوی باشی.

بارگذاری بیشتر در خبرها
avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  اشتراک در  
اطلاع از