چهره هاخبرها

عکس‌ کودکی ستاره‌های سینمای هالیوود

همه ما برای خود یک ستاره‌ای داریم که دانستن هر چیزی از او، از زندگی عاطفی‌اش گرفته تا یک عکس از دوران کودکی، برایمان هیجان‌انگیز است.

به گزارش هنرانه , آیا تا به حال کودکی ستاره‌های مورد علاقه‌تان را تصور کرده‌اید؟ یا این که دوست دارید بدانید ستاره‌ها قبل از شهرت‌شان چگونه بوده‌اند؟ همه ما برای خود یک ستاره‌ای داریم که دانستن هر چیزی از او، از زندگی عاطفی‌اش گرفته تا یک عکس از دوران کودکی، برایمان هیجان‌انگیز است.

عکس دوران کودکی از این جهت که تغییرات چهره را به ما نشان می‌دهد، جذابیت دارند.

در این مطلب ما عکس‌هایی از کودکی ستاره‌ها را برایتان آورده‌ایم که مطمئنا شما را متعجب خواهند کرد. با دیدن برخی از این عکس‌ها ممکن است بتوانید نام برخی از ستاره‌ها را تشخیص دهید اما بعضی دیگر آنقدر تغییر کرده اند که تشخیص شان واقعا کار دشواری است.

این کابوی خطرناک کسی نیست جز…

این عکس‌ها متعلق به کودکی کدام ستاره‌هاست؟
چنینگ تیتوم! آیا باورتان می‌شود که این عکس مطلق به این ستاره جذاب باشد؟ دیدن این عکس خالی از لطف نیست، از این جهت که شما می بینید همه ما آدمها شروع یکسانی داشتیم. در این عکس چنینگ نیز مانند ما یک آدم معمولی بود اما با انگیزه و اراده بالایی که داشت توانست شهرت جهانی به دست آورد. آیا از این عکس کودکی او می توان حدس زد که او روزی در فیلم کمدی درام «مجیک مایک» چون ستاره‌ای خواهد درخشید؟

دختر بچه ای که کلاه تولد به سر کرده…
این عکس‌ها متعلق به کودکی کدام ستاره‌هاست؟

کایلی جنر است! اینطور به نظر می‌رسد که او از همان ابتدا به دوربین علاقه زیادی داشته اما مطمئنا فیگور عکس‌هایش از آن زمان تاکنون زمین تا آسمان تغییر کرده است. اگرچه او آن زمان کلاهی کاغذی به سر کرده و از دیدن دوربین بسیار هیجان‌زده شده است اما حال متعلق به یکی از ثروتمندترین خانواده‌های جهان است. شاید در نگاه اول نتوانید تشخیص دهید که او کدامیک از خواهران کارداشیان‌ها است اما علاقه او به دوربین، می تواند سر نخی برایتان باشد.

این دختر موفرفری چه کسی است؟
این عکس‌ها متعلق به کودکی کدام ستاره‌هاست؟

شاید دختر بلیک لایولی به ذهن‌تان خطور کند اما خیر! او دخترش نیست، بلکه خود بلیک لایولی است. این شباهت میان مادر و دختر آنقدر زیاد است که مکن است در تشخیص آن به بیراهه بروید. از آنجا که بلیک در حال حاضر یکی از معروف و محبوب‌ترین بازیگران هالیوود است، شاید دیدن عکس کودکی او برایتان خالی از لطف نباشد.

این لبخند بانمک متعلق به ستاره ای است با نام…
این عکس‌ها متعلق به کودکی کدام ستاره‌هاست؟کیت هادسون! مطمئنا همه ما در آلبوم عکس‌های کودکی‌مان چنین عکسی که نشسته‌ایم و غذا می‌خوریم و تمام دست و صورت مان کثیف شده، داشته‌ایم. ستاره‌های هالیوود هم مانند ما این دوران را گذرانده اند. از آنجا که کیت هادسون در خانواده مشهوری بزرگ شد (پدرش بیل هادسون خواننده و مادرش گلدی‌هان هنرپیشه به نامی بود) فهمیدن جزییات زندگی او، مانند عکس‌های دوران کودکی‌اش، برای همه جذابیت دارد. چه کسی باور می‌کند که این عکس مربوط به ستاره‌ای است که امروز تمام دنیا او را می‌شناسند؟

این دختر بلال به دست کسی نیست جز…

این عکس‌ها متعلق به کودکی کدام ستاره‌هاست؟ناتالی پورتمن! آیا توانستید این مورد را حدس بزنید؟ احتمالش زیاد است زیرا چهره او تغییر زیادی نکرده است. یکی از واقعیت‌های جالب در مورد این ستاره توانا، نام اوست. پدر و مادر او نام Neta-Lee را برایش انتخاب کرده بودند اما خودش نامش را پس از شهرت‌اش به Natalie تغییر داد. ناتالی از همان دوران کودکی استعداد بازیگری خود را ثابت کرد، بنابراین تعجبی ندارد که حال او را در میان مشهورترین ستارگان هالیوود ببینیم.

این نوزاد تپل چه کسی است؟
این عکس‌ها متعلق به کودکی کدام ستاره‌هاست؟کیم کارداشیان! این هم یکی دیگر از ستاره‌هاست که از کودکی تمایل زیادی به دوربین داشت. اما آیا باورتان می‌شود که این کودک حال یک کتاب از سلفی‌هایش چاپ کرده است؟ آیا دوست داشتید جای او بودید؟ کیم کارداشیان از همان کودکی بهترین لباس‌ها را به تن می‌کرد. نگاهی به لباس و گل سر او بیاندازید، او از همان سالها برای لباس و اکسسوری هایش اهمیت زیادی قائل بود. همه عکس‌هایی که در اینجا دیدیم تا حدودی شبیه به زمان حال این ستاره ها بوده اند اما این موضوع در مورد کیم کارداشیان صدق نمی‌کند، شاید دلیلش عمل‌های جراحی زیادی است که برای زیبایی صورت خود انجام داد. اما حداقل اکنون شما می دانید که او در گذشته چگونه بوده است.

چشمای درشت این کودک متعلق به…

این عکس‌ها متعلق به کودکی کدام ستاره‌هاست؟
این چشم‌های چیس کرافورد است. اینطور به نظر می‌رسد که او از همان زمان‌ها هم جذاب و زیبا بوده است. این ستاره جذاب سریال «دختران خبرچین» یکی از زیباترین کودکان میان ستاره‌ها بوده است. مطمئنا اگر که او این عکس را در کیف پولش نگه دارد و آن را به دیگران نشان دهد، هر را که بخواهد تحت تاثیر قرار داده و جذب خودش خواهد کرد.

این دختر با موهای گوجه ای…

این عکس‌ها متعلق به کودکی کدام ستاره‌هاست؟
مایلی سایرس است! آیا شما هم به این نتیجه رسیدید که او ذره‌ای تغییر نکرده است؟ او از همان زمان‌ها لبخند شیطنت آمیز را بر لباش داشته است. ما زندگی مایلی سایرس را از دوران کودکی تا به حال دیده‌ایم. دیدیم که او چگونه کودکی‌اش را پشت سر گذاشت و دوران بلوغ اش را طی کرد. اما حتی اگر کسی کودکی او را ندیده باشد، باز هم با دیدن عکس اش او را به خوبی تشخیص خواهد داد.

این بالرین بنفش پوش کسی نیست جز…

این عکس‌ها متعلق به کودکی کدام ستاره‌هاست؟
کلویی کارداشیان! عکس‌های زیاد و جذابی از اعضای خانواده کارداشیان‌ها وجود دارند اما آیا این عکس از تمام آنها جذاب‌تر نیست؟ با وجود سرمایه عظیمی که کارداشیان‌ها داشتند، مطمئنا تک تک فرزندان آنها مانند یک پرنسس بزرگ شدند اما کلویی در این عکس روی دست تمام شان زده است. به لباس بالرین، به گونه‌های آرایش شده او نگاه کنید.. او از آن زمان تاکنون تغییر زیادی کرده است. آیا به نظر شما خود کلویی هم از دیدن اینهمه تغییر و تفاوت متعجب می‌شود؟

چه کسی در حال حباب درست کردن است؟

این عکس‌ها متعلق به کودکی کدام ستاره‌هاست؟

زک افران! احتمالا شما هم قلب‌تان برای این کودک می تپد. رنگ سیاه و سفید این عکس هم بر جذابیت آن افزوده است. این پسر مو فرفری با آن لباس راه راه که در حال درست کردن حباب است، دل هر کسی را می برد. زک افران در حال حاضر محبوبیت زیادی در میان مردم دارد، اما مطمئنا آنها با دیدن این عکس، بیشتر به او علاقمند خواهند شد. این که تغییرات ستاره مورد علاقه‌مان را از سالها دور تا به امروز ببینیم، واقعا هیجان‌انگیز است.

این لبخند جذاب متعلق به…

این عکس‌ها متعلق به کودکی کدام ستاره‌هاست؟

دیوید بکهام است! یکی از بهترین فوتبالیست ها که در دنیای مد و فشن نیز حرف اول را می‌زند، دیوید بکهام است. به عکس کودکی او نگاه کنید. او از همان ابتدا هم خوش تیپ و جذاب بوده است. پدر و مادر او افرادی عادی بوده اند و دیوید بکهام تمام شهرت خود را مدیون تلاش‌های خودش است. با دیدن این عکس، حتما شما هم فهمیدید که چرا کودکان او آن قدر زیبا و خواستنی هستند.

این موهای پف کرده متعلق به چه ستاره‌ای است؟

این عکس‌ها متعلق به کودکی کدام ستاره‌هاست؟

کندال جنر! به احتمال زیاد از همان نگاه اول توانستید حدس بزنید که این عکس متعلق به کندال جنر است. زیبایی این ستاره دنیای مادلینگ از عکس‌های کودکی‌اش هم پیداست. در بین تمام فرزندان کارداشیان‌ها، کندال جنر جذاب‌ترین‌شان است. او با خواهرهای دیگرش زمین تا آسمان فرق دارد. احتمالا او به دنیا آمده تا یک مدل شود. ما زندگی آنها را در برنامه تلویزیون واقع نما مشاهده کردیم، به همین دلیل دیدن عکس کودکی او و تغییر چهره‌اش نیز خالی از لطف نیست.

این چهره مهربان مربوط به…

این عکس‌ها متعلق به کودکی کدام ستاره‌هاست؟

جاستین تیمبرلیک است! شاید هم به همین دلیل است که بسیاری از بزرگان دنیای موسیقی از همان کودکی به سمت او جذب شدند. برایمان عجیب است که او را مردی 40 ساله تصور کنیم اما با نگاهی به این عکس قدیمی، در خواهیم یافت که از کودکی جاستین سال‌های سال گذشته است. درست مثل چهره‌اش که از آن زمان تا به حال تغییرات زیادی کرده است.

منبع: برترین ها

honaraneh telegram
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا