صفحه اصلی خبرها به همراه داشتن تلفن همراه در کلانتری!

به همراه داشتن تلفن همراه در کلانتری!

سر دلبران

 اگر مخاطب همیشگی سریال های تلویزیونی و به خصوص مناسبتی باشید، قطعا با اتفاقاتی روبرو می شوید که باعث می شود به این نتیجه برسید که سازندگان آن اثر برخی نکات کم اهمیت را نادیده گرفته اند.

به گزارش هنرانه ،به نقل از هنرانه از جمله سریال «سر دلبران» که یکی از نکات جالبش بخشی از قسمت گذشته سریال است. در آن قسمت سکانسی درباره حضور حاج سلیم روحانی مسجد الرحمن در کلانتری بود که در حال صحبت با یکی از ماموران بود که یکباره زنگ تلفن همراهش به صدا درآمد و شروع به گفت و گو کرد. نکته جالب همین مساله است که هر کسی حتی اگر یک بار گذرش به کلانتری افتاده باشد، می داند که با تلفن همراه نمی توان وارد کلانتری شد. این قانون برای همه افراد در جامعه وجود دارد و تا به حال کسی با موبایل وارد کلانتری نشده است. باید از کارگردان محترم پرسید که در کدام کلانتری می توان با تلفن همراه وارد شد و خیلی راحت هم در حضور افسر نگهبان صحبت کرد. بدون اینکه مورد اعتراض هم قرار بگیری!
گرچه یکی دیگر از اتفاقات جالب این سریال ترانه تیتراژی است که توسط روزبه بمانی اجرا می شود و اگر بیننده سریال هم نباشی، با گوش کردن به ترانه تیتراژ می توانی به راحتی از داستان سریال مطلع شوی!

بارگذاری بیشتر در خبرها
avatar

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  اشتراک در  
اطلاع از