خبرهاصفحه اصلی

یادی از پل واکر و ادامه ماجرای درگیری بین وین دیزل و راک!

پیش نمایش جهانی فیلم «سرنوشت خشمگین‌ها» برگزار شد و در آن بازیگران از دوست و همبازی فقیدشان یاد کردند. از سوی دیگر، به گفته وین دیزل مسئله‌ای که بین او و دوین جانسون سر تهیه این فیلم پیش آمد خیلی جدی نبوده است.

به گزارش هنرانه ,  فیلم «سرنوشت خشمگین‌ها» به منظور پیش نمایش جهانی‌اش تالار موسیقی رادیو سیتی نیویورک را در اختیار خود گرفت و در آن مراسم از پل واکر فقید هم یاد کرد.

وین دیزل تهیه کننده و ستاره این فیلم، آن را با گفتن این حرف به حضار معرفی کرد که تک تک صحنه‌ها در حالی فیلمبرداری شدند که واکر در ذهن شان بود. او همچنین اضافه کرد که مادر و دختر واکر هم برای مراسم پیش نمایش فیلم حضور دارند.

لوداکریس، دیگر بازیگر فیلم، پیش از نمایش آن به گزارشگران گفت: «دوست داریم بگوییم که این آخری برای پل است و این یکی از پل است. می خواستیم بهترین فیلم ممکن را بسازیم.»

وین دیزل دو هفته پیش نیز در مراسمی در این باره گفته بود: هر وقت که تصویری از «دام» (شخصیتی که دیزل نقشش را بازی می‌کند) می‌بینید، هر بار که هر یک از بازیگران فیلم را می‌بینید… شما دارید فرشته‌ای را به یادمی‌آورید که مفهوم کامل و بی‌نقصی از برادری برای هزاره ما بود.

وی تاکید کرده بود برای همه این حس زیبا و گرامیداشتی که در هر لحظه فیلم از پل واکر حس می‌شود آنها تصمیم گرفتند قسمت هشتم را هم بسازند. دیزل گفت: بارها و بارها در ذهنم گفته‌های او را مرور کردم که می‌گفت ساخت قسمت هشتم حتمی است. وی افزود: همیشه فکر می‌کردم او ناظر کارهای ماست و ما نمی‌توانیم او را نادیده بگیریم.

پل واکر که یکی از بازیگران اصلی فرنچایز محبوب «سریع و خشمگین» بود، در اواسط فیلمبرداری فیلم «خشمگین ۷» جان خود را در یک سانحه رانندگی در ماشینی که توسط دوستش رانده می‌شد از دست داد.

از سوی دیگر، وین دیزل جداگانه صحبت هایی درباره ماجرای مشکلش با دوین جانسون ملقب به راک سر صحنه این فیلم صحبت کرده و گفته کلا چنین ماجرایی وجود ندارد.

دیزل روز جمعه به یواس‌ای تودی این حرف‌ها را زد و جزییات بیشتری در مورد این عدم تفاهم نگفت: «فکر نمی کنم دنیا واقعا متوجه شود که ما چقدر به هم نزدیک هستیم، که عجیب است. به نظرم بعضی چیزها ممکن است از حد و اندازه خودشان خارج شده باشند. فکر نمی‌کنم قصد او این بوده باشد. به نظرم می داند که من چقدر روی این فرنچایز کار می‌کنم. در خانه من، او عمو دوین است.»

دیزل این حرف ها را بعد از این زد که سال گذشته جانسون موقع فیلمبرداری از یکی از هم بازی‌های مرد خود اظهار نارضایتی کرد اما نامی از او نبرد. او در اینستاگرام خود نوشت: «بعضی ها خودشان را آدم حسابی تلقی می‌کنند و یک آدم حرفه‌ای حقیقی، اما دیگران اینطور نیستند. آن هایی که این کار را نمی کنند به حال بیش از حد ترسو هستند که بخواهند کاری درباره اش انجام بدهند. بزدل هستند. وقتی این فیلم را ماه آوریل آینده تماشا می کنید و به نظر می‌رسد که من در بعضی از این صحنه ها بازیگری نمی کنم و واقعا خونم به جوش آمده، به خاطر این است که درست فکر می‌کنید.»

سال گذشته تی ام زی گزارش داد که در حقیقت دیزل همان همبازی‌ای است که جانسون داشته به او اشاره می کرده چون این ستاره سابق کشتی کج از تصمیم‌هایی که دیزل در بخش تهیه فیلم گرفته ناراضی بوده است. گفته می‌شد این نارضایتی ها تا حدی بالا گرفته که در حین تبلیغ عمومی و تورهای رسانه ای برای فیلم، دست اندرکاران مجبور شدند این دو نفر را جدا از هم نگه دارند.

پس آیا هر دوی آن‌ها این اختلاف ها را کنار گذاشته اند و حالا دیگر مشکلی ندارند؟ دیزل می گوید: «همیشه، همیشه، همیشه. من همیشه طرفدار دوین هستم. من نخستین ابرستاره چندفرهنگی در هالیوود هستم. آن ها وجود نداشتند. اینکه می‌بینم یک ستاره چندفرهنگی دیگر هم بالا آمده چیزی است که من همیشه به آن افتخار می کنم. من همیشه از دوین هوادارای می کنم.»

به نظر می‌رسد بیش از حد سر صحنه فیلم جبهه گیری مردانه به وجود آمده باشد. دیزل در ادامه می‌گوید: «همیشه آلفا بودن آسان نیست. و دو آلفا وجود دارند. بعضی مواقع آلفا بودن دردناک است.»

بانی فیلم

honaraneh telegram

برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن