خبرهاصفحه اصلی

«گشت۲» از مرز ۲ میلیارد عبور کرد

فیلم‌های اکران نوروز ۹۶ نظر مخاطبان را جلب کرد اما نگرانی صاحبان آثار از تبلیغات محدودی است که برای فیلم‌ها در نظرگرفته شده است.


به گزارش هنرانه , به نقل از فارس، ترکیب مناسبی برای اکران نوروزی در نظر گرفته شد که علاوه بر فیلم های کمدی، فیلم های اجتماعی نیز به نمایش درآمده و توانسته سلایق مختلف را در برگیرد. اما نکته حایز اهمیت میزان تبلیغات در رسانه ملی است. برخی از صاحبان آثار مدعی هستند که تعداد آگهی آن ها نسبت به دیگر آثار کمتر است و همین امر باعث شده تا مخاطب از نمایش فیلم اطلاع درستی نداشته باشد و فیلم مورد توجه قرار نگیرد.
حبیب اسماعیلی مدیر دفتر پخش رسانه فیلمسازان مولود گفت: متاسفانه تبلیغات فیلم ها به درستی صورت نمی گیردو فیلم «سه بیگانه» اصلاً در رسانه ملی آگهی ندارد درحالی که برخی از فیلم ها در میان مسابقه فوتبال تیم ملی هم در رسانه ملی تبلیغات داشتند . این روزها که زمان تعطیلات نوروز است نتوانستیم با مدیر بازرگانی سازمان صدا و سیما صحبتی داشته باشیم اما باید توجه بیشتری به نوع تبلیغات و میزان تبلیغات آثار سینمایی صورت گیرد.
وی درباره فروش فیلم «سه بیگانه» گفت: فیلم از تبلیغات رسانه ملی محروم شده است و هم اینک در به مرز ۶۰۰ میلیون تومان رسیده است.
مختاری مدیر پخش هدایت فیلم درباره فروش دو فیلم این دفتر گفت: فیلم سینمایی «گشت ۲» درتهران۳۰ سالن در اختیار دارد و به فروش ۱ میلیارد و ۴۱۵ میلیون تومان دست یافت و در شهرستان به فروش ۷۰۵ میلیون تومان نائل شد. این درحالی است که تعدادی از شهرستان ها تازه فیلم را به نمایش گذاشتند. هم اینک فیلم ۱۰۰ سالن سینما در اختیار دارد و با اقبال خوبی مواجه شده و در کل به فروش ۲ میلیارد و ۱۲۰ میلیون تومان دست یافته است. فیلم شب گذشته در سالن های زندگی، کورش، آزادی، ملت، اریکه ایرانیان، چارسو، فرهنگ و استقلال به سانس فوق العاده رسید.
وی درباره فروش فیلم « خوب بد جلف» گفت: فیلم در تهران به فروش ۴ میلیارد و ۵۴۵ میلیون تومان رسید و در شهرستان به فروش ۲ میلیارد و ۵۹۵ میلیون تومان دست یافت . در کل فروش فیلم به ۷ میلیارد و ۱۴۰ میلیون تومان دست یافت.
فیاض هوشیار پارسیان مدیر پخش دفتر سیمای مهر درباره فروش فیلم «ماجرای نیمروز» گفت: فیلم بااقبال خوبی مواجه شد و شب گذشته در ۱۴ سالن تهران و شهرستان به فروش فوق العاده رسید. این فیلم ظرف ۹ روز نمایش در تهران ۵۱۰ میلیون تومان و در شهرستان به فروش ۱۹۰ میلیون تومان دست یافت. و در کل به فروش ۷۰۰ میلیون تومان رسید. این فیلم در تهران ۲۵ سالن در اختیار دارد و در شهرستان نیز ۲۶ سالن به این فیلم اختصاص یافته است.
بنابراین گزارش ،تا زمان آماده سازی گزارش  دفتر پخش فیلمیران که عهده دار نمایش فیلم های آباجان و یک روز بخصوص است آمار فروش اعلام نکرد. براساس فروش مکانیزه «آباجان» به فروش ۱۱۶ میلیون و ۵۹۰ هزار تومان رسید و فیلم «یک روز بخصوص» به ۹۹ میلیون و ۶۷۰هزار تومان دست یافت.

honaraneh telegram

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن