صفحه اصلی خبرها پروانه معصومی: غیر از امید داشتن هیچ کار دیگری نمی توان کرد

پروانه معصومی: غیر از امید داشتن هیچ کار دیگری نمی توان کرد

179

پروانه معصومی بازیگر فیلم ها و مجموعه هایی چون «رگبار»، «شهر قصه»، «گل های داوودی»، «سوخته دلان»،«پلیس جوان»، «امام علی» و… است.

او فعالیت حرفه ای اش را با فیلم کوتاه «سفر» آغاز کرد. آخرین فیلم سینمایی وی، فیلم«ساکن خانه چوبی» به کارگردانی حسین لیالستایی و آخرین مجموعه تلویزیونی او مجموعه «راز پنهان» است.

معصومی از جمله بازیگران پیشکسوتی است که در سال های اخیر بسیار کم کار شده است. درست مثل اغلب بازیگران قدیمی و پیشکسوت.

بازیگر فیلم «ملکوت» در خصوص عملکرد تلویزیون در سالی که گذشت بیان کرد:‌ در حقیقت من عملکرد تلویزیون را چه در تولیدات نمایشی و چه غیر نمایشی بسیار ضعیف دیدم. نمی توانم دلیل خاصی را برای این ضعف بیان کنم. چون همه از این موضوع با خبرند. اما آنطور که شنیدم به دلیل نبود بودجه وضعیت به این شکل در آمده است. قطعاً کمبود بودجه باعث می شود که کارهایی که حتی از لحاظ کیفیتی در جایگاه مناسبی قرار دارند ساخته نشوند و این به ضرر تلویزیون است. چون مردم ما به سریال های تلویزیونی خودمان علاقه مند هستند و اگر کار های خوبی تولید و پخش شود، سریال های ماهواره را دنبال نمی کنند. من متاسفانه حدود یک سال است که چیزی از برنامه های تلویزیون را تماشا نکردم. و فکر می کنم برای مردم هم جذابیت نداشته باشد. تولیدات جذابی برای من نداشته که بخواهم این برنامه ها را تماشا کنم. او در خصوص اینکه آیا تغییرات مدیریت معاونت سیما به نفع تلویزیون بوده یا خیر گفت: من واقعاً امیدوار هستم تغییرات خوبی رخ دهد و اتفاقات درستی برای تلویزیون ما بیفتد. شاید کسی که از جنس مردم و هنرمندان باشد بتواند تغییرات مثبتی برای تلویزیون به همراه داشته باشد. گرچه چندان شناختی از مدیران و تغییرات درون سازمانی اطلاعی ندارم اما آرزو می کنم سال ۹۶ برای تلویزیون سال بهتری باشد.

بازیگر سریال «یوسف پیامبر» پیش بینی خود را برای سال جدید اینگونه بیان کرد: همانطور که گفتم امیدوار هستم چون واقعاً غیر از امید داشتن هیچ کار دیگری نمی توان کرد.

منبع:بانی فیلم

honaraneh telegram

بارگذاری بیشتر در خبرها
avatar

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  اشتراک در  
اطلاع از