صفحه اصلی خبرها افتخار می کنم فرزند ناصر عبدالهی ام

افتخار می کنم فرزند ناصر عبدالهی ام

honaraneh telegram

 

فرزند زنده‌یاد ناصر عبداللهی گفت: افتخار می‌کنم فرزند چنین هنرمند ماندگاری هستم که بعد از گذشت یک دهه از پروازش همچنان گرم در دل تک‌تک مردم باقی‌مانده است.

به گزارش هنرانه ,نوید عبداللهی در حاشیه دهمین گرامیداشت ناصر عبداللهی، با بیان اینکه دهمین سالگرد تولد اسطوره موسیقی جنوب، ناصر عبداللهی باشکوه برگزار شد، اظهار کرد: افتخار می‌کنم فرزند چنین هنرمند ماندگاری هستم که بعد از گذشت یک دهه از پروازش همچنان گرم در دل تک‌تک مردم باقی‌مانده است.

وی افزود: خوشحالم که پدرم راه را برای تمامی هنرمندان گشود، برای تمامی هنرمندانی که از این خطه پا به پایتخت می‌گذارند و باعث افتخار این شهر و مرزوبوم می‌شوند.

عبداللهی خاطرنشان کرد: بارها گفته‌ام که بندرعباس قطب هنر و موسیقی است و پتانسیل بالایی در این زمینه دارد و هنرمندان دیگری هم داریم که شاید حمایت نشدند و دیده نشدند.

این خواننده پاپ تصریح کرد: اکنون وقت این است که بیشتر آن‌ها را حمایت کنیم و یکی از اهداف برگزاری این گرامیداشت همین موضوع است.

وی در پایان با اشاره به اینکه کمپینی با عنوان سوز یا سبز راه‌اندازی کرده‌ایم، بیان کرد: هدف از راه‌اندازی این کمپین ترغیب هنرمندان به حمایت از محیط‌زیست و ایجاد یک موج فرهنگی در جامعه است و امیدواریم در تحقق این امر موفق باشیم.

ایسنا

honaraneh telegram

بارگذاری بیشتر در خبرها
avatar

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  اشتراک در  
اطلاع از