صفحه اصلی چهره ها ناصر ملک مطیعی درگذشت

ناصر ملک مطیعی درگذشت

ناصر ملک مطیعی

ناصر ملک مطیعی درگذشت.

به گزارش هنرانه ، به نقل از بانی فیلم،ناصر ملک مطیعی بعد از تحمل مدت ها بیماری دار فانی را وداع گفت.شهرام ناصری دوست این بازیگر در گفت و گویی کوتاه با خبرنگار بانی فیلم خبر درگذشت این بازیگر مطرح سینما را تایید کرد.

او اخیرا به دلیل مشکل تنفسی در بیمارستان آتیه بستری شده بود.

او متولد سال ۱۳۰۹ در تهران بود. این بازیگر پس از انقلاب و تا به امروز، در مشاغلی هم چون قنادی و مشاور املاک فعالیت داشت، اما در سال ۱۳۹۲ در فیلم سینمایی «نقش نگار» ایفای نقش کرد که حاشیه های زیادی برای فیلم ایجاد کرد.

امیرعلی ملک مطیعی فرزند ناصر ملک مطیعی اخیرا درباره او گفته بود: «خوشبختانه در حال حاضر مشکل کلیه پدر که باعث تورم پا شده بود به طور کامل رفع شده است. در حال حاضر پدرم به دلیل مشکلات تنفسی باید به تشخیص پزشکان چند روزی را در بیمارستان آتیه تحت نظر باشند. البته این احتمال نیز وجود دارد که در همین هفته پدرم مرخص شود.با توجه به آلودگی هوای تهران پدر در کرج زندگی می کنند ولی با این حال باز هم هوای آلوده این منطقه نیز مقداری شرایط تنفسی را برایشان دچار مشکل کرده است.طبیعی است که پدر به دلیل کهولت سن دچار برخی بیماری ها شود اما مسئله ای که این روزها وی را بیشتر اذیت می کند بیکاری و دور بودن از سینماست. متأسفانه باید اعتراف کنم که پدر این روزها انگیزه اش را از دست داده و از لحاظ روحی نیز در شرایط مساعدی قرار ندارد. حضور در مقابل دوربین و بازی در سینما تمام عشق و علاقه پدرم است. وقتی او از این امکان که حق مسلمش پس از سال ها حضور در سینماست محروم باشد طبیعی است که دیگر انگیزه ای برایش نمی ماند. حال تصور کنید علاوه بر این مشکلات، رسانه ملی نیز حتی از پخش تصویر وی جلوگیری می کند.خیلی ها محبت داشتند و در طی این چند روز برای ملاقات پدر به بیمارستان آمدند. بسیاری هم در تماس تلفنی جویای احوال وی بودند. با توجه به بستری بودن پدر در بخش مراقبت های ویژه، برای ملاقات با وی تا حدودی با محدودیت روبروست، به همین خاطر از دوستان و همکاران خواهش کرده ایم که به بیمارستان نیایند».

هنرانه درگذشت این هنرمند را به خانواده وی و جامعه هنری تسلیت می گوید.

بارگذاری بیشتر در چهره ها
avatar

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  اشتراک در  
اطلاع از