صفحه اصلی خبرها سریال «حضرت موسی ع» همچنان در انتظار بودجه!

سریال «حضرت موسی ع» همچنان در انتظار بودجه!

جمال شورجه

ساخت مجموعه فاخر «حضرت موسی ع» همچنان به دلیل مهیا نشدن بودجه در هاله ای از ابهام قرار دارد.


به گزارش هنرانه ، به نقل از بانی فیلم، جمال شورجه چند سالی است که پی گیر ساخت سریالی درباره زندگی «حضرت موسی ع» است که ساخت این سریال همچنان با مشکلات بودجه روبرو است. وی در این باره به بانی فیلم گفت: هنوز پس از این سالها کار به مرحله جدی و مشخصی نرسیده است. چون ما همچنان منتظر بودجه لازم هستیم. ضمن اینکه هنوز به برخی همکاران اصلی و به خصوص همکاران آقای میرفخرایی که با آنها صحبت کرده ایم، نتوانسته ایم اندکی بودجه تزریق کنیم که این اطمینان را داشته باشند که قرار است با آنها همکاری کنیم و در کار حضور خواهند داشت.
وی همچنین افزود: به همین دلایلی که عرض کردم، هنوز نتوانسته ایم وارد فاز اول پیش تولید شویم. ضمن اینکه هنوز نتوانسته ایم برای بازدید و انتخاب لوکیشن به خارج از کشور برویم.
شورجه در ادامه عنوان کرد: اگر تلویزیون قرار باشد روی چند کار مانور بدهد و جزو کارهای ویژه تلویزیون محسوب می شود، سریال «حضرت موسی» و «سلمان فارسی» است که آقای میرباقری می سازند. البته همکاری هایی با آقای میرباقری شده و سفرهایی هم انجام داده اند و پیشرفت هایی هم تا حدودی در فاز اول پیش تولید داشته اند. اما ما همچنان در حال جا زدن هستیم.
او همچنین درباره فیلمنامه سریال بیان کرد: فیلمنامه تقریبا آماده است، ولی ما نتوانسته ایم به دوست نویسنده ای که فیلمنامه را بازنویسی می کنند دستمزد هزینه هایی که انجام داده اند را پرداخت کنیم. بالاخره نمی دانم کم توجهی تلویزیون به این پروژه است و یا مشکلات مالی تلویزیون است. به هر حال هرچه که هست، نتوانسته ایم زحمات دوستانی که در حال کار هستند را جبران کنیم.
وی درباره شبکه پخش نیز گفت: کار که قاعدتا برای شبکه اول است، اما کارهای الف ویژه زیر نظر معاونت سیماست و آقای میرباقری مسوولیت این پروژه های سنگین را برعهده دارند و باید دستور بدهند که البته منابع مالی هم باید وجود داشته باشد. البته قول هایی سال گذشته از نهادهای مختلف برای تامین بودجه این سریال شده بود که تا جایی که من خبر دارم، هنوز بهسیما تزریق نشده و همچنان با فقر مالی دست به گریبان است و متاسفانه این مشکل اغلب پروژه هاست. به هر حال امیدوارم در این زمینه دقت و توجه بیشنری شود تا سریال های فاخر از این بحران مالی بتوانند خارج شوند و به مرحله تولید برسند.

بارگذاری بیشتر در خبرها
avatar

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  اشتراک در  
اطلاع از