صفحه اصلی خبرها مجید صالحی در «آرام می گیریم»

مجید صالحی در «آرام می گیریم»

Majid Salehe

Majid Salehe

مجید صالحی که پیشتر خالق شخصیتهای طنز بوده است، با نقشی متفاوت در «آرام میگیریم» ظاهر شده است.

به گزارش B3dArt ,صالحی در «آرام میگیریم» ایفاگر نقش «مسعود» است که در توضیح شخصیت آن آمده است؛ مسعود شخصیتی دوگانه دارد که در روند داستان ضمن تاثیرگذاری در جریان کلی قصه، به مرور متاثر از دیگر شخصیت های پیرامون خود، مسیر تازه در زندگی اش پدیدار می شود. «مسعود» چهارمین فرزند خانواده محوری قصه است که به دلیل بلند پروازی هایش به ناملایمتی ها و تلخی های عدیده ای در جریان زندگی خود برخورد می کند.
«آشا محرابی» همسر مجید صالحی (مسعود) در «آرام میگیریم» است که بالطبع درگیر گرفتاری های همسرش می شود. صالحی و محرابی در این سریال برای نخستین بار در کنار یکدیگر مقابل دوربین رفته اند و این روزها گروه تولید در شمال غرب تهران مشغول تصویربرداری صحنه های مربوط به این خانواده می باشند.
این سریال که در ۴۲ قسمت ۴۵ دقیقه ای برای پخش از شبکه دو سیما در نیمه دوم سال جاری آماده می شود، در ساختاری دراماتیک و منسجم به روابط، تفاوت ها و تعامل های بین نسلی، گذشت و نوع دوستی و از طرفی زیاده خواهی در بستر قصه ای با محوریت تمام اعضای یک خانواده می پردازد. خانواده ای که تنها در سایه همدلی و همگرایی اعضاء آن است که آرامش و امنیت از دست رفته، دگر باره باز می گردد. این سریال یک ملودرام اجتماعی است که با کشمکش های میان شخصیت ها و تعلیقات به وجود آمده، سرانجام پیام روشن و تاثیرگذاری را به خانواده های جامعه امروز ما می رساند، پیامی که شاید نیاز امروز جامعه ماست.
در داستان این سریال شخصیت های متعدد و متنوعی وجود دارند که هر یک در جایگاه خود دغدغه های خاص خود را دارند و به نوعی قهرمان هستند و هر کسی در جامعه ما در هر موقعیتی می تواند با آنها همزادپنداری کند.
این سریال توسط فریدون فرهودى و فروغ فروهیده، بر اساس فیلمنامه «آرام میگیریم» نوشته روح اله سهرابی و سید مرتضی مصطفوی به نگارش درآمده است.

 

 
telegramb3dart

عضویت در کانال رسمی تلگرام 

B3dart

بارگذاری بیشتر در خبرها
avatar

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  اشتراک در  
اطلاع از