صفحه اصلی خبرها مرجانه گلچین: مردم انتظار دارند ما را در کارهای خوب ببینند!

مرجانه گلچین: مردم انتظار دارند ما را در کارهای خوب ببینند!

مرجانه گلچین بازیگر سریالهایی چون: «شاهگوش»، «دزد و پلیس»، «راده دررو»، «سه دونگ سه دونگ» و «نفس گرم» که امسال در هیچ سریال تلویزیونی حضور نداشت، درباره اتفاقات کاری اش در سال ۹۵ گفت: حقیقت این است که سال ۹۵۵ برای من سال کاری خوبی نبود. چون با وجود علاقه ای که بازی در یک سریال خوب داشتم، اما در هیچ کار تلویزیونی بازی نکردم.

به گزارش هنرانه ,وی در پاسخ به این سوال که سال ۹۵ را در تلویزیون چگونه ارزیابی می کند، افزود: ترجیح می دهم در این باره نظری ندهم. چون پیگیر کارهای تلویزیونی نبودم و به همین دلیل نمی توانم ارزیابی درست و دقیق جامعی از تلویزیون داشته باشم.

گلچین همچنین درباره چشم اندازی که از سال ۹۶ دارد، عنوان کرد: ما که همیشه امیدوار هستیم. من سال گذشته در هیچ سریالی بازی نکردم، چون فیلمنامه ها ضعیف بودند و من بازی در آن کارها را نپذیرفتم. از طرفی مردم هم از ما انتظار دارند که در کارهای خوب و پربیننده بازی کنیم چون با سریال های خوبی که پیش از این بازی کرده بودیم، خاطره دارند.

وی در ادامه دلیل کم کاری اش را در تلویزیون اینگونه توضیح داد: فکر می کنم معضل عمده تلویزیون فیلمنامه است، چون اغلب سریال هایی که ساخته می شوند، فیلمنامه هایشان کامل نیست و در طول کار نوشته می شود. بنابراین نمی توان به آن کار اطمینان داشت. اتفاقی که برای برخی پیشنهادهای کاری من افتاد. البته امیدوارم در سال ۹۶، تلویزیون بتواند اتفاقات بهتری را رقم بزند و کارهایی که ساخته می شوند، بعد از نگارش کامل فیلمنامه، وارد تولید شوند. گرچه می دانم همه مشکلات از بودجه سرچشمه می گیرد که معمولاً برای اینکه کمتر هزینه کنند، از سر و ته کار می زنند. در نهایت امیدوارم سریال های خوبی در سال ۹۶ ساخته شود و فیلمنامه هایی به ما پیشنهاد شود که در وهله اول برای ما جذابیت داشته باشد و در پخش هم برای مخاطبان.

منبع:بانی فیلم

honaraneh telegram

بارگذاری بیشتر در خبرها
avatar

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  اشتراک در  
اطلاع از