صفحه اصلی خبرها نانجیانی؛ از فیلمسازی موفق تا کارهای اجتماعی و انسانی

نانجیانی؛ از فیلمسازی موفق تا کارهای اجتماعی و انسانی

کومیل نانجیانی

کومیل نانجیانی خالق فیلم پرطرفدار «مریض بزرگ» و لوپیتا نیونگو که جدیدترین فیلم بسیار پرفروش اش کاری کمیک بوکی به نام «پلنگ سیاه» بوده است،

به گزارش هنرانه ، هفته پیش در پیامی مشترک به تمامی مهاجران در سطح جهان و به ویژه جهان سومی هایی که به آمریکا و اروپا آمده و آنجا سکنی گزیده اند گفتند رویای تمامی انسانها یک زندگی آرام و ایمن است و اگر جهان سینما مکانی مناسب برای رسیدن- ولو غیرواقعی- به این اهداف است اما حتی رویاها هم می توانند پایه ای برای رسیدن به دستاوردهای واقعی و زندگی های آسوده باشند، آنها خطاب به پناهجویان افزودند: هر اتفاقی هم بیافتد، ما پای شما می مانیم. چه در غرب و چه در شرق نمی توان به هیچ وعده و قولی دل بست اما می توان با آرزوهای هنری یا دستاوردهای واقعی به سمت جلو حرکت کرد و امیدوار ماند.
کومیل نانجیانی تا قبل از توفیق فراوان «مریض بزرگ» که آن را با همکاری با همسرش نوشته و به تصویر کشیده است در جامعه فیلمسازی غرب چهره ای شناخته شده نبود اما با شهرت و اعتبار حاصل از آن فیلم جای پای بارزتری را در استودیوهای هالیوودی یافته است.
وی یک پاکستانی تبار است که علایقش را به خوبی با آنچه فرهنگ غربی تلقی می شود، پیوند زده است. لوپیتا نیونگو هم یک آفریقایی تبعه آمریکا است.
منبع: Yahoo.Movies

بارگذاری بیشتر در خبرها
avatar

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  اشتراک در  
اطلاع از