صفحه اصلی چهره ها جمشید مشایخی دو جراحی سخت را پشت سر گذاشت

جمشید مشایخی دو جراحی سخت را پشت سر گذاشت

جمشید مشایخی

شبکه من و تو به من تهمت جعل زد!
مدیربرنامه جمشید مشایخی می گوید این بازیگر پیشکسوت بعد از پشت سر گذاشتن دو عمل جراحی سخت حال چندان مساعدی ندارد.


به گزارش هنرانه ،حسین نظری مدیربرنامه جمشید مشایخی درباره وضع جسمانی این روزهای او گفت: نمی دانم که بگویم حالشان خوب هست یا خوب نیست. من اخیرا حرفی درباره او زدم که شبکه ماهواره ای من و تودر واکنش به آن اعلام کرد؛ مدیربرنامه جمشید مشایخی جعل اسناد کرده است و قصد سواستفاده از استاد مشایخی را دارد. اتهامی عجیب که هیچ سندیتی ندارد.
او افزود: الان هم نمی توانم بگویم حال عمومی ایشان خوب یا بد است. فقط در همین حدمی توانم خبر بدهم که ایشان دو تا جراحی داشته اند و این جراحی ها سخت بود و خدارا شکر به خیر گذشت. منتها او به قدری بابت این جراحی درد دارد که پزشکان برای اینکه درد را احساس نکند، اکثراً با داروهای مسکن سِر نگه اش می دارند که طاقت این درد را داشته باشدو دست کم کمتر اذیت شود. امروز هم به عیادت آقای مشایخی رفتم که متاسفانه حال عمومی شان تعریفی نداشت، ولی به گفتهپزشکان امیدواریم در روزهای آینده با کاهش درد ناشی از عمل های جراحی و بهبود جسمی روند درمان زودتر انجام شود و او بتواند از بیمارستان مرخص شود.
گفته می شود این بازیگر پیشکسوت فعلا امکان صحبت کردن عادی را ندارد وتحت مراقبت های ویژه پزشکی قرار دارد.
جمشید مشایخی تا آخر هفته در آی سی یو می‌ماند
در همین باره دیروز سام مشایخی، فرزند جمشید مشایخی نیز به مهر اعلام کرد که پدرش باید تا آخر هفته در بخش مراقبت های ویژه در بیمارستان بستری بماند.
او درباره وضعیت پدرش که چند روزی است در بیمارستان بستری شده است، بیان کرد: خدا را شکر وضعیت جمشید مشایخی به طور عمومی خوب است اما همچنان باید در بیمارستان بستری بماند.وی با توجه به بستری شدن های مکرر و ضعف بدنی جمشید مشایخی اظهار کرد: پدر به دلیل مسایل درمانی و بستری شدن در بیمارستان ضعیف شده است و باید چند روز دیگر در بیمارستان بماند.
فرزند جمشید مشایخی در پایان درباره زمان ترخیص پدرش از بیمارستان اظهار کرد: پدر باید تا آخر هفته در بخش مراقبت های ویژه بیمارستان باقی بماند و بعد شاید بتواند به بخش عمومی منتقل شود و یا از بیمارستان مرخص شود.

بانی فیلم

بارگذاری بیشتر در چهره ها
avatar

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  اشتراک در  
اطلاع از