صفحه اصلی خبرها در تمام عمرم متوجه نشدم شب عید کی فرا می‌رسد

در تمام عمرم متوجه نشدم شب عید کی فرا می‌رسد

250

جوانی بهترین دوران عمرم بود که از دستم رفت و از آن تنها چند عکس باقی مانده است.

به گزارش هنرانه , ملکه رنجبر، بازیگر با سابقه سینمای ایران  در خصوص چگونگی برگزار کردن نوروز امسالش اظهار داشت: من عیدی ندارم؛ چرا که مدام در خانه هستم و به تنهایی نمی‌توانم راه بروم و باید پرستار دستم را بگیرد.

وی در خصوص نحوه چیدمان سفره هفت سین گفت: سفره هفت سین را پسرم می‌چیند. هر سال به خانه‌ام می‌آید و سفره می‌چیند. من که اصلا نمی دانم آیا زنده خواهم ماند یا نه، چون بیماری اذیتم می‌کند؛ ولی اگر زنده بودم، عید را در کنار پسر و عروسم می‌گذرانم.این بازیگر درباره دعای لحظه تحویل سالش گفت: همیشه آرزو می کنم که همه جوان ها در زندگی و کارشان موفق و خوشبخت شوند و همواره سلامت باشند و بیشتر از هرچیز موفقیت ملت ایران را می خواهم. امیدوارم خبرنگاران هم که این قدر زحمت می کشند، موفق باشند.

رنجبر در خصوص خاطراتی که از ایام نوروز دارد، گفت: زمانی که بچه بودم، رسوم عید را به جا می‌آوردیم. البته من در تمام عمرم متوجه نشدم که شب عید، کی می آید؛ چون همیشه روی صحنه تئاتر و در خدمت مردم بودم و برای آن که تئاتر را زنده نگه دارم، زحمت کشیدم.
وی در خصوص آرزوهایی که در روزهای جوانی داشت، گفت: آرزوهای زیادی داشتم. جوانی بهترین دوران عمرم بود که از دستم رفت و از آن تنها چند عکس باقی مانده است. من جوانی‌ام را وقف صحنه تئاتر و مردم کردم.
رنجبر در خصوص اتفاقاتی که در زندگی‌اش افتاده، گفت: اتفاق بدی برای من نیفتاد. بچه ام را به خارج از کشور برای تحصیل فرستادم که اکنون برگشته و می گوید که هیچ جا وطن نمی‌شود و به من گفت که تا آخرین دقیقه کنارم می ماند.
بازیگر زیر آسمان شهر، در خصوص عیدی‌های سال نو گفت: امسال که عیدی شهرداری را گرفته‌ام و در گذشته همیشه یک یا دو تومان به من عیدی می دادند. سینما هم که عیدی نداشت؛ چون کارمند شهرداری بودم محل کسب درآمد من از آن جا است.
وی درباره بازیگری اش گفت: شاید من اشتباه کردم که به دنبال بازیگری رفتم؛ چون بازیگری آخر و عاقبتی ندارد و این روزها برای من از سینما هیچ چیزی در نمی‌آید، چون اگر در سینما کار نگیری، پولی هم نمی‌بینی.
رنجبر ادامه داد: اگر به گذشته برگردم، دیگر حرفه بازیگری را انتخاب نخواهم کرد، الان اگر به موزه سینما بروید تمام مدارک من و پدرم را می بینید که بازسازی شده و مدارک را قاب کرده‌اند و عکس و سرگذشتم را هم گذاشته اند؛ ولی بازیگری شغل خوبی نیست.
این بازیگر در خصوص رویاهای کودکی خود گفت: اصلا رویاهایم را به یاد نمی آورم، فقط می‌دانم که همیشه تئاتر را دوست داشتم و به دنبال تئاتر بودم و یا در کار کمک به خیریه ها و عضو هلال احمر بودم، البته الان هم از لطف خدا راضی هستم.
وی در خصوص آن که در سال جدید قصد بازیگری دارد، گفت: از خدا باید بخواهیم. مهران غفوریان که به من می گوید زیر آسمان شهر تکرار خواهد شد و اگر خدا بخواهد در این سریال خواهم بود.

منبع:باشگاه خبرنگاران

honaraneh telegram

بارگذاری بیشتر در خبرها
avatar

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  اشتراک در  
اطلاع از