صفحه اصلی خبرها اعلام اسامی آثار راه‌یافته به نخستین جشنواره تلویزیونی مستند

اعلام اسامی آثار راه‌یافته به نخستین جشنواره تلویزیونی مستند

167

هیأت انتخاب نخستین جشنواره تلویزیونی مستند پس از بررسی و بازبینی ۲۳۰ اثر رسیده، ۵۱ فیلم کوتاه، نیمه بلند و بلند را برای شرکت در این جشنواره انتخاب کرد.

به گزارش هنرانه , به نقل از روابط عمومی شبکه مستند سیما، اسامی فیلم‌های راه یافته به نخستین جشنواره تلویزیونی مستند به شرح زیر است:

بخش مستند بلند

  1. «هینی مینی» به کارگردانی دلاور دوستانیان
  2. «هالیود اسب تروا» به کارگردانی داود جلیلی و سلمان ابوطالبی
  3. «پرندگان در سایه» به کارگردانی حجت طاهری
  4. «باتلاق وان» به کارگردانی مهدی گلستانیان
  5. «باد در باغ نظر» به کارگردانی پویان کاظمی
  6. «وقتی گنجشک‌ها جیغ می‌کشند» به کارگردانی خلیل رشنوی
  7. «شیرجان» به کارگردانی حسن عنایتی

بخش مستند نیمه بلند

  1. ۵۸+ به کارگردانی فرهاد دوانقی
  2. «به‌دنبال صلح» به کارگردانی محسن اسلام زاده
  3. «روایت فتح بیجی» به کارگردانی وحید فراهانی
  4. «صدای پای دیو» به کارگردانی جمال اسکویی
  5. «داستان یک پایان»  به کارگردانی علیرضا خوش نویس
  6. «جنگ در تصرف ابرها» به کارگردانی حسین نشاطی
  7. «دویدن در اتاق بسته» به کارگردانی مصطفی آتش مرد
  8. «لکنت» به کارگردانی منصوره میر معرب
  9. «یک قطره زلال» به کارگردانی عثمان محمدی
  10. «کویر میقان» به کارگردانی سعید شاه حسینی
  11. «انگوران گنجینه حیات» به کارگردانی اسماعیل کرمی
  12. «روزی عمو یدالله و همسرش» به کارگردانی مرتضی زنجانی
  13. «فرشته‌ها هنوز در راهند» به کارگردانی سید مجتبی خیام الحسینی

بخش مستند کوتاه

  1. «بافته‌های جان» به کارگردانی عاطفه کریمی
  2. «شاهخون» به کارگردانی امین هیودی
  3. «طلب» به کارگردانی جواد سلمان نژاد
  4. «و نغمه ریز» به کارگردانی مسعود اسدی
  5. «خانه‌ای در تاریکی» به کارگردانی محسن علیخانی
  6. «صفر کیلومتر» به کارگردانی امید هنطوش زاد
  7. «مزرعه کروکودیل» به کارگردانی فرشته طاهری نیا
  8. «ورشوچی» به کارگردانی داور نجفی
  9. «آن عکس‌ها» به کارگردانی مهرداد بایرامی
  10. «دیدار برگ» به کارگردانی فضل الله تاری
  11. «ریفیو جی» به کارگردانی محمد ترابی
  12. «بهشت پنهان» به کارگردانی مصطفی حیدری
  13. «اکسیژن» به کارگردانی سید حسن یوسفی
  14. «سفید نمایی» به کارگردانی مصطفی خسروی
  15. «در سایبان گذر» به کارگردانی محسن روشن روان
  16. «آبادسازی خرمشهر» به کارگردانی ساسان فلاح فر
  17. «پل سیاه» به کارگردانی ایوب مردانی پور
  18. «کیتل» به کارگردانی فرید هاشم زاده
  19. «کهنمویی» ساعت  ۷۲۰ به کارگردانی نصیر درویش وند
  20. «یازده مادر» به کارگردانی آرش اسحاقی
  21. «چشم فرنگی» به کارگردانی پوریا خلج طهرانی
  22. «آن مرد زنده است» به کارگردانی علی نیکومنش
  23. «فرشته هزار سنگ» به کارگردانی کیوان مجیدی
  24. «دورها آوایی است که مرا می‌خواند» به کارگردانی ایرج عباسی
  25. «آرسو» به کارگردانی فرزاد حبیب زاده
  26. «اوسیا» به کارگردانی علیرضا دهقان
  27. «زباله، فرصت یا تهدید» به کارگردانی هادی محمد درواری
  28. «زندگی شاید همین باشد» به کارگردانی سید مهدی موسوی

۲۹.« یک روز با شعبون» به کارگردانی فاطمه افخمی

  1. «سفیر رستگاری» به کارگردانی محمد پسران رزاق
  2. «دختران آقاسید» به کارگردانی فاطمه حیدری

فصل نخست جشنواره تلویزیونی مستند از امشب (۲۳ فروردین) ساعت ۲۰ با پخش مستند  ۵۸+ به کارگردانی فرهاد دوانقی آغاز می‌شود.

 

honaraneh telegram

بارگذاری بیشتر در خبرها
avatar

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  اشتراک در  
اطلاع از