صفحه اصلی خبرها نامزدهای نهمین جشن مستقل سینمای مستند اعلام شدند

نامزدهای نهمین جشن مستقل سینمای مستند اعلام شدند

فهرست اسامی نامزدهای فیلم مستند نهمین جشن مستقل سینمای مستند ایران اعلام شد.

به گزارش هنرانه ,سام کلانتری رئیس این جشن ضمن اعلام این خبر افزود: هیات داوران بخش مستند پس از بازبینی و ارزیابی فنی، هنری و حرفه‌ای و از جمع‌آوری و شمارش آرا، نتایج را به شرح زیر اعلام کردند.

ضمنا هیات داوران نظر دارد جایزه ویژه‌ای را در شب جشن به فیلم منتخب خود اهدا کنند.

همچنین وی افزود: هیات داوران با توجه به فیلم‌های پذیرفته شده در بخش کارگردانی و بهترین فیلم بخش کوتاه برای این بخش نامزدی را اعلام نکردند و برندگان این بخش در شب جشن در تاریخ 18 شهریور معرفی خواهند شد.

*نامزدهای بهترين كارگردان فيلم نيمه بلند مستند

1- فرناز و محمدرضا جورابچیان برای فيلم اعتراض وارد نیست
2- مهدی قنواتی براي فيلم همجا
3- حسن نقاشی براي فيلم آثار عجم
4- حجت طاهری برای فیلم پرندگان در سایه
5- حامد سعادت برای فیلم مردی که فسیل شد

*نامزدهای بهترين تهیه‌کنندگی فیلم نيمه بلند مستند

1- پرندگان در سایه به تهيه‌كنندگی حجت طاهری
2- اعتراض وارد نیست به تهيه‌كنندگی فرناز و محمدرضا جورابچیان
3- آثار عجم به تهيه‌كنندگی حسن نقاشی
4- همجا به تهيه‌كنندگی محمد کاظم بیات
5- صدای سکوت به تهیه‌کنندگی پناه بر خدا رضایی

*نامزدهاي بهترين كارگردان فيلم بلند مستند

1- رضا حائری برای فيلم پسران سندباد
2- محسن استادعلی برای فيلم زنانگی
3- حسام اسلامی برای فيلم متهمین دایره بیستم
4- محمد کارت برای فيلم آوانتاژ
5- سید محمد رضا هاشمیان برای فیلم رئیس الوزرا

*نامزدهای بهترين تهیه‌کنندگی فیلم بلند مستند

1- زیمل بلوچستان به تهيه‌كنندگی مازیار مشتاق گوهری
2- آوانتاژ به تهيه‌كنندگی محمد کارت
3- زنانگی به تهيه‌كنندگی محسن استاد علی
4- پسران سندباد به تهيه‌كنندگی رضاحائری
5- متهمین دایره بیستم به تهيه‌كنندگی حسام اسلامی

*نامزدهای بهترين پژوهش

1- سید محمدرضا هاشمیان برای فيلم رئیس الوزرا
2- حسن نقاشی برای فيلم آثار عجم
3- حجت طاهری برای فيلم پرندگان در سایه
4- پناه برخدا رضایی برای فيلم صدای سکوت
5- مازیار مشتاق گوهری برای فیلم زیمل بلوچستان

*نامزدهای بهترين فيلمبرداری

1- جواد رزاقی زاده براي فيلم آوانتاژ
2- صادق سوری براي فيلم همجا
3- حجت طاهری براي فيلم پرندگان در سایه

*نامزدهای بهترين صدا

1- محمد جهدکار و رضا ضعیمی برای فیلم میراث من آواز
2- جاوید مهریزی‌زاده برای فیلم آثار عجم
3- مهرشاد ملکوتی برای فیلم همجا
4- حسن شبانکاره برای فیلم زیمل بلوچستان
5- حسن شبانکاره(صدابردار)و صادق داوری فر(صداگذار) برای فیلم آقای هرتز

 

*نامزدهای بهترين تدوین

1- امیر ادیب پرور برای فيلم همجا
2- مهدی جبین شناس برای فيلم متهمین دایره بیستم
3- سهیل امیر شریفی برای فيلم پسران سندباد
4- کامران جاهدی برای فيلم صدای سکوت
5- بابک حیدری برای فيلم زنانگی

*نامزدهای بهترین موسیقی

1- صبا ندایی برای فیلم آوانتاژ
2- صبا ندایی برای فیلم فوق ماراتن
3- امیر فتح الهی برای فیلم آلاله

لازم به ذکر است نهمین جشن مستقل سینمای مستند ایران 18 شهریور ماه در سالن آمفی تئاتر کتابخانه ملی ایران برگزار خواهد شد.

منبع: سینما خبر

honaraneh telegram
بارگذاری بیشتر در خبرها

پاسخ دهید

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  اشتراک در  
اطلاع از