خبرهاصفحه اصلی

آغاز به کار تعاونی انجمن صنفی مترجمین در اردیبهشت ماه سال جاری

این تعاونی قرار است خدماتی به مترجمین بدهد و اعضای آن متشکل از اعضای انجمن صنفی مترجمین خواهد بود.

به گزارش هنرانه , محمدرضا اربابی، رئیس انجمن صنفی مترجمین  در خصوص مجمع عمومی تعاونی گفت: هم اکنون انجمن صنفی مترجمین مجمع عمومی تعاونی را برگزار می‌کند. این تعاونی قرار است خدماتی به مترجمین بدهد و اعضای آن متشکل از اعضای انجمن صنفی مترجمین خواهد بود.
وی افزود: اعضایی که در انجمن صنفی مترجمین همکاری دارند، در شرکت تعاونی انجمن سهام دار هستند. این تعاونی با توجه به شعار سال که اشتغال محور آن است، فرصتی را برای اشتغال فراهم می‌کند. از طرف دیگر این تعاونی می‌تواند فرصتی را برای سرمایه گذاری نیز فراهم کند.
رئیس انجمن صنفی مترجمین در خصوص زمان برگزاری مجمع عمومی تعاونی اظهار داشت: تا پایان فروردین ماه سال جاری مجمع عمومی تعاونی برگزار خواهد شد. پس از آن این تعاونی آغاز به کار می‌کند. تعاونی انجمن صنفی مترجمین به امید خدا در اردیبهشت ماه سال جاری کار خود را شروع می کند.
گفتنی است؛ شرکت تعاونی انجمن صنفی مترجمان یک شرکت تعاونی خدمات است. در این تعاونی اعضای انجمن عضو هستند و مترجمانی در آن مشغول به کار می‌شوند که مورد تایید انجمن صنفی مترجمان هستند. از طرف دیگر این تعاونی نوعی کارآفرینی محسوب می‌شود. از طرف دیگر اعضای انجمن سهامداران شرکت تعاونی نیز هستند. اگر اعضای انجمن به عنوان مثال صد نفر باشد، این افراد هم کار ترجمه انجام می دهند و به اندازه سهامی که در این شرکت دارند از سود حاصله در آمدی کسب می کنند.

منبع:باشگاه خبرنگاران

honaraneh telegram
برچسب ها
نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن