صفحه اصلی خبرها یک روز، دو نامه اعتراضی؛ روز شلوغ برای مدیریت عالی سینما

یک روز، دو نامه اعتراضی؛ روز شلوغ برای مدیریت عالی سینما

منیژه حکمت
در آخرین روزهای حضور محمدمهدی حیدریان در مقام رییس سازمان سینمایی، اوضاع آنچنان که این مدیر بازنشسته انتظار داشت پیش نمی‌رود!

به گزارش هنرانه، به نقل از بانی فیلم،بروز مشکلات عدیده سینمای تحت مدیریت حیدریان از احجاف و بی‌عدالتی در اکران فیلم‌های سینمایی و مشکلات فراوانی که در حوزه تولید وجود دارد، رفته رفته  روی دیگر سکه مشکلات سینمای ایران را نشان می‌دهد. همین معضلات ناشی از بی‌تدبیری مدیریتی، بار دیگر زخم‌های التیام نیافته اهالی سینما ناشی از بی‌عدالتی توسط عده‌ای اندک، بار دیگر نشان داد و واکنش‌های معترضانه سینماگران را به دنبال داشت.
امروز و پس از رسانه‌ای شدن یادداشت تند مهدی‌ کرم‌پور  و انتقاد او از بی توجهی مسئولان سازمان سینمایی نسبت به ورود پولهای کثیف و… امروز دومین یادداشت اعتراضی این بار خطاب به رییس سازمان سینمایی رسانه‌ای شد.
منیژه حکمت کارگردان «جاده قدیم» هم با نگارش نامه‌ای سرگشاده، لب به شکایت گشود و مواردی را در ارتباط با مشکلات نهادینه شده سینمای ایران رسانه‌ای کرد.
متن کامل نامه منیژه حکمت را بخوانید:
سلام اقاى مهندس حیدریان
معاونت محترم سینما
متاسفانه باید بعرض جنابعالى برسانم سینماى نجیب اجتماعى در دوره مدیریت شما به مسلخ برده شد . و توسط دلالانى با حمایت شوراى صنفى و سینما دارها و باندهاى کثیف مالى در حال ذبح  شدن است ، براى تاریخ و ایندگان خواهم گفت در اکران فیلم سینمایى ” جاده قدیم ” بر ما چه گذشت ، مجموعه مدیریت جنابعالى دانسته و یا نادانسته متاسفانه حامى این گروه ها بوده اند که چنین وقیحانه جرات پیدا کرده و کل مرجعیت سینماى اجتماعى را در اکران سلاخى کنند .
بارگذاری بیشتر در خبرها
avatar

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  اشتراک در  
اطلاع از