صفحه اصلی خبرها «عروس بندر» روی میز تدوین

«عروس بندر» روی میز تدوین

112
عروس بندر

فیلم ویدئویی «عروس بندر» به زودی وارد شبکه نمایش خانگی می شود.


به گزارش هنرانه ،به نقل از بانی فیلم، فیلم ویدئویی «عروس بندر» نخستین تجربه کارگردانی امیر معقولی است که اواخر ماه گذشته در بندرعباس کلید خورد و این روزها در مرحله تدوین قرار دارد. این مجموعه که با محوریت طنز ساخته شده، به زودی وارد شبکه نمایش خانگی می شود.
در خلاصه داستان این فیلم آمده است: جوانی به تازگی به ایران بازگشته و خواننده زیرزمینی است. اما به خانواده اش می گوید که در رشته جانورشناسی تحصیل کرده و همین دروغ او را دستخوش حوادثی با دستمایه های کمدی می کند که پس از فراز و نشیب هایی که در طول داستان دارد، با یک دختر بندری ازدواج می کند.
امیرمعقولی پیش از این به عنوان مدیر فیلمبرداری فعالیت می کرده و این فیلم، نخستین تجربه کارگردانی او محسوب می شود.
علی صادقی، یوسف تیموری، علی کاظمی، زهره فکور صبور، دریا خزائی، جواد زیتونی و بازیگر خردسال: علیرضا وفاداری در این فیلم ایفای نقش کرده اند.
عوامل اصلی این فیلم عبارتند از: کارگردان: امیر معقولی، نویسنده: مجید سعیدیان، مشاور فیلمنامه: سعید آقاخانی، برنامه ریز: هادی رحیمی خاص، دستیار اول کارگردان: رامین معقولی، مدیر تولید: محمدرضا مجد، تهیه کننده: رضا وفاداری، انتخاب بازیگران: سعید پوریا، طراح گریم: رضا سعیدی، طراح صحنه و لباس: محسن ارشدی، صدابردار: هاشم زنگی، عکاس: علی بوجاری

بارگذاری بیشتر در خبرها
avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  اشتراک در  
اطلاع از