صفحه اصلی خبرها جابجایی در سازمان سینمایی

جابجایی در سازمان سینمایی

109
ayoubi 2

ayoubi 2

رئیس سازمان سینمایی تصمیم دارد بعد ازقبول استعفای محمدرسول صادقی، جلیل اکبری صحت را جایگزین کند و در مدیران میانی سازمان تغییراتی دهد.

به گزارش B3dArt , آخرین جابجایی که در سازمان سینمایی صورت گرفت در بنیاد سینمایی فارابی بود که محسن شمس جایگزین عزت الله علیزاده در سمت معاونت بازرگانی پشتیبانی تولید بود. اما این روزها شنیده می شود جلیل اکبری صحت مدیریت روابط عمومی فارابی سمت مدیریت روابط عمومی سازمان را برعهده گرفته و محمد رسول صادقی که پس از موافقت استعفایش توسط رئیس سازمان سینمایی کارهای محوله و مربوطه را انجام می داد به بنیاد سینمایی فارابی خواهد رفت و جایگزین اکبری صحت می شود.

براساس شنیده های خبرنگار سینمایی فارس جابجایی و تغییر مدیریت در سازمان سینمایی به این پست سازمانی ختم نمی شود و ایوبی قصد دارد در حوزه مدیریت (علی جعفری) دفتر برنامه، بودجه و تحول اداری نیز تغییراتی ایجاد کند. همچنین پیشنهاد مدیریت دفتر مطالعات و دانش سینمایی که پیش از این برعهده دکتر روح الله حسینی و سپس به سرپرستی جواد صباغ اداره می شد به بهمن حبشی که هم اینک مدیریت کل دفتر مجامع و تشکل‌های سینمایی را عهده دار است، داده شده است. همچنین رمضانعلی حیدری خلیلی جایگزین مصطفی ابطحی در معاونت توسعه فناوری و مطالعات سینمایی می شود.

در شرایطی این جابجایی ها در سازمان سینمایی صورت می گیرد که بحث راه‌اندازی مجدد موسسه جشنواره‌ها برای ریاست سازمان سینمایی از اهمیت خاصی برخوردار است زیرا در حکم ابطحی به عنوان مدیر عامل موسسه رسانه های تصویری به این مهم اشاره شده است. احیای موسسه امور جشنواره‌ها در سازو کار سینمای ایران از اهمیت خاصی برخورداراست اگر این موسسه وجود خارجی داشت و فردی ریاست آن را برعهده می گرفت امروز شاهد اکران بدون حدو حصر فیلم های جشنواره در خارج از کشور بدون هیچ دلیل روشن و بدون اجازه از تهیه کنندگان نبودیم و  شاهد فیلمسوزی در اکران خارجی نبودیم مسئولیتی که نه امور بین الملل ونه دبیر جشنواره هیچ یک به عهده نگرفتند.

منبع:فارس

 

telegramb3dart

عضویت در کانال رسمی تلگرام 

B3dart

بارگذاری بیشتر در خبرها
avatar

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  اشتراک در  
اطلاع از