صفحه اصلی چهره ها آرمان درویش بهترین بازیگر جشنواره تامیل نروژ شد

آرمان درویش بهترین بازیگر جشنواره تامیل نروژ شد

آرمان درویش بهترین بازیگر جشنواره تامیل نروژ شد

آرمان درویش بازیگر اصلی «کمدی انسانی» به عنوان بهترین بازیگر نهمین دوره جشنواره تامیل نروژ انتخاب شد و «کمدی انسانی» هم جایزه بهترین فیلم این جشنواره اروپایی را از آن خود کرد.


به گزارش هنرانه ، «کمدی انسانی» ساخته محمدهادی کریمی که به همراه رقبایی از ده ها کشور اروپایی و آسیایی در نهمین دوره جشنواره تامیل نروژ حضور داشت حین نمایش در این جشنواره با اقبال مخاطبانی روبرو شد که تصویری تازه از سینمای ایران را در این فیلم دیدند.
در پایان این دوره از جشنواره تامیل، «کمدی انسانی» عنوان بهترین فیلم را به خود اختصاص داد و آرمان درویش جایزه بهترین بازیگر مرد این دوره را از آن خود کرد.
«کمدی انسانی» روایتگر داستانی فرازمانی درباره شخصیتی بینام با بازی آرمان درویش است که در تالش برای همرنگ زمانه شدن، سرنوشتی تراژیک پیدا میکند.
«کمدی انسانی» از جمله آثار حاضر در بخش مسابقه جشنواره سی و پنجم فیلم فجر بود که نگاه متفاوتش به یک معضل کالن بشری علیرغم همه محدودیت ها در اکران رسمی مورد توجه مخاطبان قرار گرفت.
این فیلم بزودی از شبکه نمایش خانگی عرضه خواهد شد.
دکترهادی کریمی در کارنامه خود ساخت فیلم های سینمایی «بشارت به یک شهروند هزاره سوم»، «برف روی شیروانی داغ»، «امشب شب مهتابه» و «غیرمنتظره» را دارد.
در «کمدی انسانی» علیرضا شجاع نوری، هومن سیدی، آرمان درویش، لیال زارع، هستی مهدوی فرد، فرخ نعمتی، مهوش افشارپناه، زینب قادری و بهاره کیان افشار و با (حضور) یکی کریمی (همراه با هنرمندان نوجوان) ایلیا نصراللهی و سام غفوری به ایفای نقش پرداخته اند.

بارگذاری بیشتر در چهره ها
avatar

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  اشتراک در  
اطلاع از