صفحه اصلی خبرها امین حیایی بازیگر پروژه ویدیویی کمدی کاهانی شد

امین حیایی بازیگر پروژه ویدیویی کمدی کاهانی شد

86

در حالی که برخی نسبت به مجوز داشتن فیلم جدید عبدالرضا کاهانی که در حال حاضر در تایلند جلوی دوربین رفته تردیدهایی را مطرح کرده اند اما بر اساس شنیده ها,این فیلم که از آن با عنوان تولید مشترک نام برده می شود تنها با پروانه ساخت ویدیویی اجازه تولید به شکل ویدیویی را پیدا کرده و فیلم سینمایی نیست.

به گزارش هنرانه , به نقل از بانی فیلم، این پروژه ویدیویی که نامی هم از آن برده نشده به عنوان یک فیلم ویدیویی و با تهیه کنندگی یکی از خبرنگاران سابق ورزشی که اینک در یکی – دو برنامه خانوادگی مجری دوم است، اجازه یافته به مرحله تولید برسد.

نکته دیگری که در این پروژه ویدیویی وجود دارد استفاده از عنوان تولید مشترک است که به نظر می رسد راهکاری از قبل اندیشیده شده برای زمانی است که این پروژه تلویزیونی نتواند امکان عرضه در ایران را پیدا کند.

در حالی که فیلمبرداری فیلم عبدالرضا کاهانی در تایلند همچنان ادامه دارد. برخی از منابع خبری اعلام کردند که امین حیایی نیز به جمع دو بازیگر دیگر این پروژه ویدیویی یعنی رضا عطاران و حمید فرخ نژاد پیوسته است.

حیایی با انتشار عکسی از خود در کنار این دو بازیگر خبر حضورش در این پروژه را اعلام کرده است.

گفته می شود این فیلم که هنوز نامی برایش انتخاب نشده داستان کمدی سفر چند خانواده ایرانی به کشور تایلند است.

گفتنی است فیلم سینمایی «ارادتمند: نازنین…» آخرین ساخته سینمایی کاهانی به دلیل مسائل محتلف ممیزی، از اکران بازماند و توقیف شد.

honaraneh telegram

بارگذاری بیشتر در خبرها

پاسخ دهید

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  اشتراک در  
اطلاع از