صفحه اصلی خبرها پیام احمدی نیا: امیدوارم در سال ۹۶ تولیدات تعطیل نشوند!

پیام احمدی نیا: امیدوارم در سال ۹۶ تولیدات تعطیل نشوند!

پیام احمدی نیا بازیگری که با سریال «آسپرین» و ایفای کاراکتر سینا توانست مورد توجه بسیاری قرار بگیرد، تلویزیون رادر سال ۹۵ اینگونه ارزیابی کرد:

به گزارش هنرانه , من فرصت نکردم که برنامه ها و سریال های تلویزیونی را دنبال کنم. چون درگیر بازی در فیلم سینمایی و سریال بودم. اما فکر می کنم به دلیل شرایطی که چند سالی است تلویزیون دارد و مشکلات بودجه، نتوانسته مخاطبانش را آنگونه که باید راضی نگه دارد. از این رو اغلب مخاطبان خود را از دست داده است و مردم به سمت ماهواره و سریال هایش جذب شده اند. هر کجا که می روی و یا می شنوی مردم، پی گیر سریال های ماهواره هستند. البته عده ای هم هستند که همچنان ترجیح می دهد، بیننده سریال های خودمان باشند، اما اغلب جوانها فقط مخاطب برنامه «نود» هستند. بنابراین نشان می دهد که تلویزیون عملکرد چندان موفقی نداشته و تغییر مدیریت ها نیز تأثیر چندان مثبتی نداشته است. شاید بتوان  گفت که تغییرات درون سازمانی مثل بازی شطرنج است که فقط مهره ها جابجا می شوند. چون اگر این تغییرات توانسته بود در جهت اتفاقات مثبت رخ بدهد،‌ نتیجه آن چیزی نبود که الان شاهد هستیم. خوشبختانه من اتفاقات خوبی را در سال ۹۵ پشت سر گذاشتم. توانستم در سریال «آسپرین» حضور داشته باشم که کار بسیار خوبی بود و نقش سینا را هم خیلی دوست داشتم و خوشحالم که مردم هم این کار و این نقش را دوست داشته و با آن ارتباط خوبی برقرار کردند. چون هر کجا که می روم، مورد لطف مردم قرار می گیرم و خوشحالم که در فصل دوم این مجموعه هم حضور دارم. البته شنیده ام که همچنان آقای نجفی در حال نگارش فیلمنامه هستند و به زودی تولید و ساخت فصل دوم را آغاز خواهند کرد.

در چند سریال و فیلم سینمایی هم حضور داشتم که آن کارها را هم دوست داشتم و خوشبختانه سال خوبی را پشت سر گذاشته ام و نقش های متفاوتی را بازی کردم. اما امیدوارم در سال ۹۶ تلویزیون شرایط بهتری داشه باشد و مثل سال ۹۵ تولید کارها متوقف و تعطیل نشود و با مشکلی روبرو نباشد و باز هم مردم بتوانند مثل سالهای گذشته سریال های تلویزیونی را با عشق و علاقه دنبال کنند.

یکی از سیاست های خوبی که مدیران در سال ۹۵ در پیش گرفتند، این بود که در اغلب سریال ها، شاهد حضور بازیگرانی بودیم که چهره نبودند و یا از تئاتر آمده و به معنای واقعی بازیگر بودند. این را می توان یکی از اتفاقات خوب و مهم تلویزیون دانست و از این نظر بتوان چشم انداز خوبی را در سال ۹۶ از تلویزیون داشت. امیدوارم در سال جدید دوستان و همکارانم بتوانند در کارهای خوبی ایفای نقش کنند و بازیگران کم کار و بیکار هم شرایط حضور در آثار بسیاری را پیدا کنند. از طرفی مردم هم کمتر سریال های ماهواره ای تماشا کنند و جذب کارهای خودمان شوند که با فرهنگ خودمان تناسب دارند.

منبع:بانی فیلم

honaraneh telegram

بارگذاری بیشتر در خبرها
avatar

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  اشتراک در  
اطلاع از