صفحه اصلی چهره ها «نود»، «مخاطب خاص» نیست!

«نود»، «مخاطب خاص» نیست!

95
نود

همانطور که پیش بینی میشد، با تداوم سیاستهای ضد مخاطب در شبکه سه، برنامه «نود» این هفته هم روی آنتن نرفت. جالب آنکه طی متنی که از سوی روابط عمومی شبکه منتشر شده، تلاش شده تقصیرهای عدم پخش برنامه در دو هفته اخیر، به گردن عادل فردوسی پور انداخته شود!

به گزارش هنرانه،روابط عمومی شبکه سه سیما در توضیح علت پخش نشدن برنامه «نود» اعلام کرد:« با عنایت به رفتار غیرحرفه‌ای تهیه‌کننده و مجری برنامه نود در پی عدم پخش این برنامه به‌دلیل پخش بازی انگلیس – اسپانیا در دوشنبه گذشته و همچنین استمرار رفتار خارج از عرف ایشان در مصاحبه خلافِ ابلاغ گروه ورزش، برنامه مذکور این هفته پخش نخواهد شد».

این در حالی است که «نود» طی سالهای گذشته و در نبود سیاستهای غیر اصولی، بدون هیچ مشکلی به پخش خود ادامه داده بود و اینکه مجری و تهیه کننده سرشناس و حرفه ای آن ناگهان از  نظر مدیران تازه از راه رسیده این شبکه و مشاوران بی تجربه آنان فردی دارای «رفتار غیرحرفه‌ای» معرفی شود، نشان از واقعیات غم انگیز و نگران کننده دیگری دارد. حذف این برنامه از کنداکتور و یا به عبارت بهتر، زمینه چینی برای کنار زدن این برنامه و بعد دور ایستادن و توپ را در زمین برنامه ساز انداختن، سیاستی غیر اخلاقی است که بینندگانِ در حال ریزش تلویزیون و طرفداران «نود» آنرا به هیچ وجه نخواهند پذیرفت.

به نظر می رسد مدیران ارشد صدا و سیما و سیاستگذاران این رسانه باید هرچه زودتر برای حل این مشکل اقدام کنند تا با رفتارهای سلیقه ای و آماتور گونه چند تازه وارد، اعتبار صدا و سیما مخدوش نشود.

بارگذاری بیشتر در چهره ها
avatar

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  اشتراک در  
اطلاع از