خبرهاصفحه اصلی

پنج فیلم جدید از هفته آینده روی پرده سینماها

همزمان با روزهای پایانی جشنواره فجر و برگزاری دو مسابقه مهم فوتبال در هفته ای که گذشت، فروش هفتگی فیلم ها به پایین ترین سطح ممکن خود رسید.

به گزارش هنرانه ,«سلام بمبئی» اگر چه همچنان با اختلاف بسیار در صدر جدول فروش هفتگی فیلم ها قرار دارد اما نسبت به دو هفته قبل خود کمتر فروخت. در واقع بخش زیادی از فروش این روزهای ساخته قربان محمدپور به فروش بالای شهرستان هایش مربوط می شود.

«سلام بمبئی» در حال حاضر در تهران ۱۸ سینما دارد و شش میلیارد و ۴۵۰ میلیون تومان نیز تاکنون فروش داشته است.

این فیلم در شهرستان ها هم با در اختیار داشتن ۴۰ سینما، شش میلیارد و ۸۵۰ میلیون تومان فروخته. فروش کل این فیلم پس از ۶۸ روز نمایش به رقم ۱۳ میلیارد و ۳۰۰ میلیون تومان رسیده است.

«چهار اصفهانی در بغداد» در مقایسه با هفته گذشته مقداری افزایش فروش داشت. این فیلم با ۱۱ سینمای تهرانش تاکنون فروش خود را به یک میلیارد و ۷۷ میلیون تومان رسانده است.

ساخته محمدرضا ممتاز به جز تهران در ۲۷ سینمای شهرهای مختلف هم در حال نمایش است و ۲۲۸ میلیون تومان نیز از طریق این سالن ها به فروش کل خود اضافه کرده.

فروش کل تهران و شهرستان های «چهار اصفهانی…» یک میلیارد و ۷۷ میلیون تومان است.

این فیلم از چهارشنبه هفته آینده سینمای سرگروهش (ماندانا) را در اختیار فیلم سینمایی «افسونگر» به کارگردانی حسین تبریزی قرار خواهد داد.

«خانه ای در خیابان چهل و یکم» که به احتمال فراوان از شنبه آینده با پایان برگزاری جشنواره تعداد سینماهایش افزایش پیدا می کند، در حال حاضر با ۱۰ سینما در مجموع اکران تهران ۵۹۲ میلیون تومان فروخته است.

ساخته حمیدرضا قربانی با کم شدن پنج سالن از تعداد سینماهای شهرستان هایش هم اکنون با ۱۶ سینما در مجموع ۹۵ میلیون تومان فروش داشته است.

«هلن» که در نوبت اکران گروه کورش قرار دارد به احتمال فراوان از هفته اول اسفند جایگزین «خانه ای…» خواهد شد.

«شاباش» مانند هفته گذشته در رده چهارمین فیلم پرفروش هفته قرار گرفت.

این فیلم در تهران در ۱۶ سینما نمایش دارد و فروش خود را پس از ۲۸ روز به ۳۵۸ میلیون تومان رسانده است.

تعداد سینماهای ساخته حامد کلاهداری در شهرستان ها تغییر چندانی نداشته است. در حال حاضر این فیلم با ۱۶ سینما ۵۰ میلیون تومان دیگر به فروش کل خود اضافه کرده تا مجموع فروش آن به ۴۰۸ میلیون تومان برسد.

بنا به اعلام سخنگوی شورای صنفی نمایش، «ماحی» که در نوبت اکران آینده گروه آفریقا قرار دارد، از شنبه آینده ابتدا در گروه آزاد و پس از پایان اکران «شاباش» در گروه آفریقا به نمایش عمومی درمی آید.

«وارونگی» همچنان با همان معدود سالن های تهرانش فروش نسبتاً مناسبی نسبت با سایر فیلم های هم رده خود دارد.

این فیلم با چهار سینما در حال حاضر در مجموع تهران ۶۷۳ میلیون تومان فروخته است.

ساخته بهنام بهزادی در ۱۴ سینمای شهرستان ها نیز در حال اکران است و در کل ۱۰۵ میلیون تومان نیز در این سالن ها فروش داشته.

«وارونگی» در گروه آزاد در حال اکران است و به احتمال فراوان مانند چند فیلم دیگر جدول فروش از شنبه چند سینما به تعداد سالن هایش اضافه می شود.

«جنجال در عروسی» فیلم پرفروش ماه اخیر جدول این روزها در تهران تنها پنج سینما دارد و با افت فروش بسیاری مواجه شده است.

این فیلم پس از ۶۹ روز نمایش در مجموع تهران ۸۶۳ میلیون تومان فروخته است.

ساخته سیدرضا خطیبی در شهرستان ها نیز با ۲۵ سینما فروش کل خود را به ۴۳۵ میلیون تومان رسانده.

«ما همه گناهکاریم» در حال حاضر تنها در پردیس زندگی و سینما سپهر شهریار نمایش دارد و فروش کل تهران آن نیز پس از ۴۴ روز نمایش ۲۳۱ میلیون تومان است.

ساخته حسن ناظر در شهرستان ها نیز با حفظ تمام سینماهایش و با ۱۵ سالن در کل ۶۴ میلیون تومان فروخته است.

«بچه های جسور» همچنان با تعداد سینمای پایینش فروش پایینی نیز در تهران و شهرستانها دارد.

فیلم حجت ا… سیفی در تهران تنها پردیس راگا، تماشا و سینما ناهید را در اختیار دارد و فروش کل آن نیز پس از ۱۴ روز نمایش ۱۲ میلیون تومان است.

اکران این فیلم به جز تهران در پنج سینمای شهرستان ها نیز ادامه دارد و پنج میلیون تومان نیز فروش کل آن تاکنون بوده است.

«لاک قرمز» همچنان در شش سینمای شهرهای بابل، بروجرد، مشهد، آستارا، برازجان، اصفهان و نطنز به نمایش خود ادامه می دهد و فروش کل آن نیز به یک میلیارد و ۲۱۸ میلیون تومان رسیده.

«مشکل گیتی» که با آغاز جشنواره فجر همان معدود سالن های محدود تهرانش را از دست داد، در حال حاضر در هشت سینمای شهرستان ها اکران دارد و در مجموع ۹۶۹ میلیون تومان نیز فروش داشته است.

ساخته بهرام کاظمی در روزهای آغازین نمایش خود نیز به دلیل پخش تیزرهایش در شبکه های ماهواره ای چند روزی نیز به دستور قوه قضاییه از اکران بازماند.

«گیتا» نیز شرایطی مشابه با «مشکل گیتی» دارد و با از دست دادن تمام سالن های تهرانش این روزها تنها در پنج سینمای شهرستان ها در حال نمایش است.

فروش کل فیلم مسعود مددی ۴۸۳ میلیون تومان است.

به گفته حبیب اسماعیلی مدیرعامل موسسه رسانه فیلمسازان، با پایان برگزاری جشنواره فجر احتمال ادامه اکران محدود فیلم های «مشکل گیتی» و «گیتا» در چند سینما وجود دارد.

بنا به اعلام شورای صنفی نمایش، از روز شنبه آینده علاوه بر فیلم «ماحی»، فیلم های سینمایی «مبارک» در گروه آزادی و «جشن تولد» در گروه آزاد به نمایش درمی آیند. از روز چهارشنبه هفته آینده نیز فیلم های «افسونگر» و «خوب، بد، جلف» به ترتیب در گروه های ماندانا و زندگی اکران خواهند شد.

امین اعتمادی :مجد بانی فیلم

honaraneh telegram

برچسب ها
نمایش بیشتر

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا
بستن