صفحه اصلی خبرها پیکسار و طراحی ۳۶۵ ابر قهرمان

پیکسار و طراحی ۳۶۵ ابر قهرمان

124

هنرمند پیکسار و طراحی ۳۶۵ ابرقهرمان

مانند بسیاری از مردم، هنرمندِ پیکسار Everett Downing (کسی که شخصیت‌های آیکانیکی مانند: Ratatouille, WALL-E, and Up را طراحی کرده است.) آرزوهایی برای سال جدید میلادی دارد. او می‌خواست تا پروژه‌ای که سه‌سال پیش استارت زده بود به اتمام برسد، طراحی ۳۶۵ ابرقهرمان جدید تا سال ۲۰۱۳٫

برای پروژه‌ای که آن را  ‘۳۶۵ Supers’ نام‌گذاری کرده است  دانینگ گفته بود که این پروژه کشدار شده و میداند که نمی‌تواند آن را به پایان برساند. ” …به مقدار کافی طراحی نمی‌کردم و دوستی به من گفت که بیش از حد به لباسها فکر می‌کنم.” Downing به تیم خبری Wired گفت: باید کاری انجام می‌دادم که نیاز به تفکر بیش از حد نداشته باشد.”

او می‌افزاید: “شروع کردم به دیزاین قهرمانانی که در ذهن داشتم. می‌خواستم این کار را انجام دهم.  پس تصمیم گرفتم هر روز یک ابرقهرمان طراحی کنم.”

او همچنین می‌گوید که این پروژه کمک کرد تا خلاقیت او بیشتر شکوفا شود. “در کارهایم راکد شده بودم و ریسک‌ها را پذیرا بودم؛ وقتی واقعا ناراحت هستید، انعطاف‌پذیر نیستید، و به آسانی نمی‌شود به عقب برگشت؛ اگر عصبی باشید، چیزی خواهد شکست.”

او در ادامه می‌گوید: “انجام چیزی شبیه به این مثل کپسول زمان است!، ایده‌هایی بودند که به نظر وحشتناک می‌آمدند،  وقتی ۴-۵ ماه بعد دوباره به همان ایده‌ها نگاه می‌کردم، فکر می‌کردم که چقدر عالی هستند.”

نهایتاً در ۲۰۱۳ این پروژه‌اش را به اتمام رساند. در زیر می‌توانید تعدادی از این ابرقهرمان‌های خوب و بد را ببینید.

نویسنده : میرتوحید رضوی از پویانما

بارگذاری بیشتر در خبرها
avatar

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  اشتراک در  
اطلاع از