صفحه اصلی خبرها ۲۰ کشور فیلم‌هایشان را به اسکار ۲۰۱۷ معرفی کردند

۲۰ کشور فیلم‌هایشان را به اسکار ۲۰۱۷ معرفی کردند

110
Oscars 2017

Oscars 2017

پنج کشور چین، هنگ کنگ، ارمنستان، صربستان و تونس جدیدترین کشورهایی هستند که ظرف یکی دو روز اخیر نمایندگان خود را برای رقابت بخش خارجی زبان اسکار معرفی کرده‌اند.

به گزارش B3dArt ,  چین با «لطفا پنجره‌ات را باز کن» ساخته جیانگ لئو راهی بخش فیلم خارجی‌زبان آکادمی اسکار می‌شود. این فیلم درباره یک دختر چینی و مردی سالخورده است که به هم نزدیک می‌شوند.

هنگ کنگ با فیلمی جنایی با عنوان «بندری برای صدا زدن» ساخته فیلیپ یانگ به اسکار چشم دوخته است. این فیلم برمبنای داستانی واقعی قتل دختری ۱۶ ساله ساخته شده و ۶ جایزه از جشنواره هنگ‌کنگ برده است.

ارمنستان با «زمین‌لرزه» ساخته ساریک آندراسیان به این بخش می‌رود. این فیلم زمین‌لرزه دسامبر ۱۹۸۸ در شمال ارمنستان را تصویر کرده است و دو مرد روسی و آمریکایی در مرکز این داستان جای دارند که قصد دارند به آسیب‌دیدگان کمک کننند.

صربستان با «خاطرات راننده قطار» ساخته میلوشا رادوویکا به اسکار می‌رود. ایلیا راننده قطاری است که موجب مرگ ۲۸ نفر با قطار شده و این سابقه در آینده فرزندش که او هم شغل پدر را دنبال ‌کرده، تاثیر دارد.

تونس با فیلم «گل حلب» ساخته رضا الباهی راهی اسکار شده است. مادر که برای برگرداندن پسرش از مسیری که انتخاب کرده به سرزمین‌هایی می‌رود که در اختیاز داعشی‌هاست در مرکز این فیلم قرار داد.

سوئد، مصر، بوسنی و هرزگوین، مجارستان، کره جنوبی، آلمان، عربستان، کرواسی، بلژیک، استرالیا، رومانی، گرجستان، کوبا، ونزوئلا و سوییس کشورایی هستند که تاکنون نمایندگان خود را برای اسکار انتخاب و معرفی کرده‌اند.

کشورهای مختلف تا سوم اکتبر ۲۰۱۶ (۱۲ مهر) وقت دارند تا نامزدهای خود را انتخاب کنند.

برندگان دوره هشتاد و نهم اسکار ۲۶ فوریه (دوشنبه ۹ اسفند) معرفی می‌شوند

مهر

 

 
telegramb3dart

عضویت در کانال رسمی تلگرام 

B3dart

بارگذاری بیشتر در خبرها
avatar

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  اشتراک در  
اطلاع از