سیکاریو

38
فیلمی با بازی امیلی بلانت، بنیسیو دل تورو و جاش برولین

«سیکاریو»، بازتابی از خشونت ماموران آمریکایی و کارتل های مواد مخدر مکزیکی


 

فیلم سینمایی «سیکاریو» بازتابی از خشونت کارتل های مواد مخدر در مکزیک و پاسخ خشنونت بار ماموران آمریکا است.

به گزارش B3dArt، به نقل از یورونیوز، فیلم سینمایی «سیکاریو» بازتابی از خشونت کارتل های مواد مخدر در مکزیک و پاسخ خشنونت بار ماموران آمریکا است.

این فیلم پرحادثه و خشن به کارگردانی دنیس ویلنوو از بازی امیلی بلانت، بنیسیو دل تورو و جاش برولین بهره می برد.

کارگردان کانادایی در افتتاحیه فیلم که چندی پیش در نیویورک برگزار شد، در باره کاربرد خشونت در فیلم گفت: “همیشه این وسوسه وجود دارد که خشونت را با خشونت جواب بدهیم، اما می دانیم که این چرخه ادامه پیدا کرده و به اشکال دیگری از خشونت دامن می زند. پس راه حل چیست؟ من راه حلی ندارم فقط سوال را مطرح می کنم. چطور باید با اهریمن بجگیم؟ آیا برای مبارزه با هیولا ما هم باید هیولا بشویم؟”

جاش برولین در نقش رییس ماموران دولتی، در باره سوال اصلی فیلم و مجاز بودن کاربرد خشونت علیه کارتل ها می گوید: “در چارچوب فیلم که داستانی است بله. اما فکر نمی کنم کسی آن را به عنوان راه حلی برای وضعیت موجود نگاه کند. فکر نمی کنم این نکته فیلم است. هدف فیلم آگاه کردن وجدان نسبت واقعیت است، فیلم به واقعیت بسیار نزدیک است و به همان خشونت واقعیتی است که جریان دارد.”

«سیکاریو» به معنی مزدور اولین بار در جشنواره کن سال جاری نمایش داده شد و با استقبال عمومی منتقدان مواجه شد و سپتامبر در سینماهای اروپا و آمریکا و کانادا اکران می شود.

بارگذاری بیشتر در خبرها
avatar

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  اشتراک در  
اطلاع از