صفحه اصلی خبرها «جنگ ستارگان»«جنگ ستارگان» : از تریلرش که در 24 ساعت 112 میلیون بار دیده شد

«جنگ ستارگان»«جنگ ستارگان» : از تریلرش که در 24 ساعت 112 میلیون بار دیده شد

 

تریلر فیلم «جنگ ستارگان، نیرو برمی‌خیزد» که به زودی بر پرده سینماهای سراسر جهان خواهد رفت، طی 24 ساعت 112 میلیون بار در اینترنت تماشا شد.

 

 

 شرکت پست سلطنتی بریتانیا به مناسبت ساخته شدن «جنگ ستارگان: نیرو بیدار می‌شود»، تازه‌ترین فیلم از مجموعه فیلم‌های «جنگ ستارگان»، 18 تمبر جدید منتشر کرده است.

این مجموعه تمبر حاوی 9 شخصیت از فیلم‌های موجود و سه شخصیت از فیلم تازه‌ای است که قرار است اکران شود.

«جنگ ستارگان:‌ نیرو بیدار می‌شود» به کارگردانی جی جی آبرامز، هفتمین فیلم از این مجموعه است که موفق‌ترین مجموعه فیلم‌های دنباله دار تاریخ سینما به شمار می‌رود.

شخصیت‌های تازه این فیلم ری، فین، و کایلو رن هستند که نقش‌های آنها را به ترتیب دیزی ریدلی، جان بویگا و آدام درایور بازی می کنند.

 

لوک اسکای واکر، هان سولو، پرنسس لیا و دارت وایدر نیز از دیگر شخصیت های این مجموعه تمبر هستند، که مالکوم تویین، هنرمند بریتانیایی، تصویر آنها را طراحی کرده است.

تصویرهای مینیاتوری از شش وسیله حمل‌و‌نقل و کشتی فضایی نیز در این تمبرها به چشم می‌خورند.

 

«جنگ ستارگان: نیرو بیدار می‌شود» روز 17 دسامبر در بریتانیا و ایرلند اکران می‌شود.

هریسون فورد پیش از این در سال 1983 در فیلم «بازگشت جدای» نقش سولو را بازی کرده بود و در «نیرو بیدار می‌شود» هم نقش خود را ادامه می‌دهد.

……………………………………………..

در خبری دیگر از این فیلم می خوانیم:

ویدئویی که در 24 ساعت 112 میلیون بار در اینترنت تماشا شد 

تریلر فیلمی که انتظار می‌رود رکورد فروش «آواتار» را در سینما بشکند، طی 24 ساعت 112 میلیون بار در اینترنت تماشا شد.

به گزارش خبرآنلاین به نقل از گاردین، آخرین تریلر منتشرشده از فیلم «جنگ ستارگان، نیرو برمی‌خیزد» در 24 ساعت بیشتر از 112 میلیون بازدید اینترنتی داشته‌ است. برای مقایسه کافی است بدانیم پربازدیدترین تریلر فیلم در سال 2014 مربوط به فیلم «پنجاه طیف گری» بوده، که تا کنون در وب‌سایت یوتیوب بیش از 93 میلیون بازدید داشته است.

نخستین تریلر منتشر شده از «جنگ ستارگان» سال گذشته به رکورد 55 میلیون بازدید در 24 ساعت دست یافته بود، و دومین تریلری که از این فیلم در ماه آوریل 2015 منتشر شد، در 24 ساعت 88 میلیون بازدید اینترنتی داشت.

همزمان با انتشار تریلر رسمی «جنگ ستارگان» پیش‌فروش بلیط این فیلم نیز رکوردشکن بود و در همان لحظات آغاز کار هجوم مردم به سایت‌های فروش بلیط بسیاری از آن‌ها را از کار انداخت. بر اساس اعلام ساعت فروش بلیط فاندانگو فیلم جی‌جی‌ آبرامز در نخستین روز پیش‌فروش هشت برابر بیش از «عطش مبارزه» رکورددار قبلی پیش‌فروش بلیط، فروش داشته است.
«نیرو برمی‌خیزد» از 18 دسامبر در سینماهای آمریکا به نمایش گذاشته خواهد شد. این فیلم پیش از آمریکا در سینماهای فرانسه و بریتانیا بر پرده سینما ظاهر خواهد شد.

منبع:سینمانگار

بارگذاری بیشتر در خبرها

پاسخ دهید

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  اشتراک در  
اطلاع از