خبرهافراخوان

جزییات جشنواره «آوای بی‌نشان‌ها» اعلام شد/ اجرای ۱۰۰ گروه سرود

نخستین جشنواره سرود «آوای بی‌نشان‌ها» با شعار «گمنامان تو را می‌خوانند» به مناسبت فرارسیدن نیمه شعبان و هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) از نهم تا یازدهم فروردین ماه سال ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

به گزارش هنرانه  به نقل ازخبرگزاری مهر، اولین جشنواره ملی سرود «آوای بی نشان‌ها» همزمان با فرا رسیدن نیمه شعبان و هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) از نهم تا دوازدهم فرودین ماه سال ۱۴۰۰ توسط موسسه فرهنگی هنری «کساء» برگزار می‌شود. در این رویداد موسیقایی که فراخوان آن با شعار «گمنامان تو را می‌خوانند» منتشر شده ۱۰۰ گروه سرود در ایام نیمه شعبان به صورت همزمان به اجرای برنامه می‌پردازند.

براساس اعلام دبیرخانه نخستین جشنواره ملی سرود «آوای بی نشان‌ها» شرایط، ضوابط و جوایز این رویداد به ترتیب زیر اعلام شده است.

* شرایط و ضوابط شرکت در جشنواره برای گروه‌های سرود

۱- حداقل تعداد نفرات ۸ و حداکثر ۱۵ نفر

۲- داشتن لباس متحدالشکل و استاندارد

۳- قرار دادن استندهای جشنواره در تمامی اجراها در طرفین محل اجرا

۴- اجرا در روزهای نهم، دهم و یازدهم فروردین در لوکیشن‌های مشخص شده توسط دبیرخانه جشنواره

۵- ثبت حداقل ۱۰ فریم عکس و ۴ کلیپ یک دقیقه‌ای از اجرا در هر لوکیشن توسط مربی یا سرپرست گروه و ارسال به نماینده استانی در دبیرخانه به صورت همزمان با اجرا

۶- هماهنگی کامل گروه با نماینده دبیرخانه در استان

۷- اهدا مبلغ ۱۰ میلیون ریال کمک هزینه ورودی جشنواره به تمامی گروه‌های شرکت کننده

۸- پوشش گسترده جشنواره در صفحات اجتماعی گروه‌ها در ایام برگزاری جشنواره از وظایف گروه‌های شرکت کننده به شمار می‌آید.

* جوایز جشنواره

– جوایز پاتوقی پلی بک: گروه اول: ۶۰ میلیون ریال – گروه دوم ۵۰ میلیون ریال – گروه سوم ۴۰ میلیون ریال

– اجراهای خلاقانه (فرمیک): گروه اول: ۶۰ میلیون ریال – گروه دوم ۵۰ میلیون ریال – گروه سوم ۴۰ میلیون ریال

– جایزه ویژه گروه‌های مناطق محروم: گروه برتر: ۱۰۰ میلیون ریال

– جایزه ویژه گروه‌های بانوان: گروه برتر: ۶۰ میلیون ریال

– جایزه ویژه فضای مجازی: ۵۰ میلیون ریال – در این بخش گروه‌ها می‌توانند با تهیه گزارش‌های تصویری مناسب و ارسال آن به دبیرخانه اجراهایشان را ارائه کنند و به تایید نماینده استانی حاضر به دبیرخانه برسانند. هر روز تیزرهای یک دقیقه‌ای اجرای گروه‌ها در صفحه میزبان جشنواره قرار خواهد گرفت. پربازدیدترین و بیشترین وایرال ویدئو به واسطه تبلیغات گروه در فضای مجازی و به کارگیری ظرفیت‌های مردمی توسط گروه‌ها اتفاق خواهد افتاد که بر این اساس دبیرخانه جشنواره تصمیم دارد جایزه ویژه‌ای را به فعال‌ترین و پرمخاطب‌ترین گروه اهدا کند

– جایزه ویژه آرای مردمی: ۴۰ میلیون ریال – به منظور اخذ حداکثر بازتاب مردمی از جشنواره، مکانیزم جذابی طراحی گردید تا مردم بتوانند آراء خود را به واسطه‌ی تبلیغ و کیفیت اجرای گروه‌ها به سامانه‌ی جشنواره ارسال نموده و از این حیث جذابیت رقابت‌های استان ی نیز تقویت شده و خانواده‌ها و هم استانی‌های گروه‌ها حضور بیشتری در اجراها خواهند داشت. این جایزه به گروهی اختصاص می‌یابد که بیشترین آراء مردمی را از میان ۱۰۰ گروه به خود اختصاص دهد.

– جایزه ویژه مستندسازی: ۵۰ میلیون ریال: به منظور اخذ با کیفیت گزارش‌های تصویری از اجراهای هر گروه، دبیرخانه جشنواره تصمیم دارد تا برای ایجاد انگیزه جهت تصویربرداری و ارائه خروجی‌های استاندارد تیزری و مستند از گروه‌های شرکت کننده جایزه ویژه ای را به گروهی اختصاص دهد که بهترین مستندسازی را از اجراهای استانی‌اش توسط کادرهای حرفه‌ای تصویر انجام خواهد داد.

گروه‌های سرود متقاضی شرکت در نخستین جشنواره ملی سرود «بی نشان‌ها» می‌توانند جهت اخذ اطلاعات بیشتر و شرکت در این جشنواره با شماره تماس ۰۹۱۰۹۲۷۲۱۰۱ یا ۰۲۱۲۲۰۳۸۷۴۵ تماس بگیرند.

نمایش بیشتر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا