صفحه اصلی خبرها برپایی نمایشگاه «کُره از نمای نزدیک» در فرهنگ‌سرای ملل

برپایی نمایشگاه «کُره از نمای نزدیک» در فرهنگ‌سرای ملل

109

نمایشگاه فرهنگی «کُره از نمای نزدیک» با هدف گسترش روابط دوستانه و آشنایی با فرهنگ کشور کُره از ۱۲ تا ۱۸ شهریور در فرهنگ‌سرای ملل برگزار می‌شود.

به گزارش هنرانه , سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران؛ نمایشگاه فرهنگی «کُره از نمای نزدیک» در سه بخش نمایشگاه عکس و جاذبه‌های فرهنگی هنری کُره، لباس، پوشش، سنت‌ها و غذاهای محلی و بومی کشور کُره برگزار می‌شود.
در نمایشگاه عکس و جاذبه‌های فرهنگی بیش از ۴۰ تصویر مختلف از سراسر کشور کره جنوبی آثار جمعی از هنرمندان رشته عکاسی به‌نمایش گذاشته می‌شود.
 
در بخش پوشاک لباس‌های سنتی و رنگارنگ کشور کره (هنبوک) با سبک‌هایی از قرون ۱۵ و ۱۶ به‌ نمایش گذاشته‌ شده است و شرکت‌کنندگان می‌توانند از نزدیک با پارچه و لباس‌های این کشور آشنا شوند.
 
در بخش تجربه غذای کُره‌ای انواع غذاهای کره‌ای که ترکیبی از هنر، غذا، طعم، رنگ و فرهنگ کره جنوبی است تهیه و به نمایش گذاشته می‌شود.
 
مراسم افتتاحیه این نمایشگاه با حضور سئونگ هو کیم؛ سفیر کره جنوبی در ایران یکشنبه ۱۲ شهریور از ساعت ۱۸در نگارخانه فرهنگ‌سرای ملل برگزار می‌شود و این نمایشگاه به مدت یک‌هفته برای بازدید شهروندان دایر است. 
 
 علاقه‌مندان برای بازدید از این نمایشگاه می‌توانند از ۱۲ تا ۱۸ شهریور ساعت ۹ تا ۲۰ به نشانی بزرگراه صدر، خیابان قیطریه، فرهنگ‌سرای ملل مراجعه کنند

منبع: سینما بخر

honaraneh telegram
بارگذاری بیشتر در خبرها
avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  اشتراک در  
اطلاع از