صفحه اصلی خبرها استمداد سازندگان فیلم «رستاخیز» از رئیس جمهور

استمداد سازندگان فیلم «رستاخیز» از رئیس جمهور

32
توقیف این فیلم مغایر با تدبیر و روندهای قانونی، حقوقی و شرعی است

استمداد سازندگان فیلم «رستاخیز» از رئیس جمهور

 

در پی توقیف فیلم سینمایی «رستاخیز» و ممانعت از اکران عمومی‌اش توسط سازمان سینمایی، سازندگان این فیلم با ارسال نامه ای به دکتر حسن روحانی رئیس جمهور، خواستار رسیدگی فوری ایشان به این موضوع شدند.

 

 

تقی علیقلی زاده تهیه کننده فیلم «رستاخیز» با ارسال متنی به رسانه ها اعلام کرد سازندگان این فیلم نامه‌ای به رییس جمهور محترم ارسال کرده اند.

متن مطلب تقی علیقلی زاده بدین شرح است :

به نام خدا

اقدام تأسف بار وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در توقف اکران عمومی فیلم سینمایی «رستاخیز»، موجب حیرت و پرسش های فراوان درخصوص این اقدام مغایر با تدبیر و روندهای قانونی، حقوقی و شرعی گردیده و دامنه آن در افکار عمومی داخلی و خارجی در حال گسترده شدن است.

سازندگان فیلم «رستاخیز» ضمن رعایت خویشتن داری، با ارسال نامه ای به حجت الاسلام و المسلمین حسن روحانی، خواستار رسیدگی فوری ایشان به این موضوع شدند.

یقیناً مقام محترم ریاست جمهور که مسئولیت حفظ و صیانت از اجرای قانون اساسی (این میثاق گران سنگ انقلاب اسلامی) را برعهده دارند و تربیت یافته مکتب اهل بیت (ع) و ملبس به جامه مقدس فقاهت و شریعت محمدی (ص) هستند، نسبت به این تصمیم خسارت بار وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی رسیدگی عاجل خواهند کرد.

بارگذاری بیشتر در خبرها
avatar

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.

  اشتراک در  
اطلاع از